Remek mérkőzést hozott az egyaránt a nemzetközi kupacsatákra készülő Dunaferr és Debrecen összecsapása Dunaújvárosban, a nőikézilabda-bajnokság negyedik fordulójában. Kiss Szilárd BL-résztvevő együttese az első félidőben szinte végig hátrányban volt az EHF-kupában érdekelt DVSC ellen, és bár a második játékrész első 15 perce is meglepően szorosan alakult, Radulovicsék végül megnyerték a mérkőzést.

Nőikézilabda-bajnokság, 4. forduló:
Dunaferr - DVSC 33-31 (16-15)
Dunaújváros, 1500 néző
v.: Horváth, Marton
Dunaferr NK: Sirina, Lovász, Radulovics, Ferling, Borbás, Kindl, Nagy I., Csere: Hoffmann, Balogh, Rádl, Gáspár.
Debrecen: Vorozsova, Kereki, Orbán, Latakaité, Madai, Szűcs, Stuparicova. Csere: Király, Soós, Rácz, Sütő.
Legjobb góldobók: Radulovics, Ferling 7-7, illetve Szűcs 9, Stuparicova 8 gól.

8. perc: Remek védekezésének, jó kapusteljesítményének és ötletes támadójátékának köszönhetően villámrajtot vett a DVSC, hat perc elteltével már 4-1-re vezetett, ám Radulovics hétméteresből szépíteni tudott. (2-4)

13. perc: Szűcs Gabriella indításból lőtt találatával visszaállította a háromgólos vendégelőnyt. (3-6)

19. perc: Ferling iramodott meg egy kihagyott debreceni helyzet után, és először a mérkőzés folyamán kiegyenlített. (8-8)

25. perc: Ismételt DVSC-vezetés után Mehlmann egalizált újra. (11-11)

30. perc: 16-15-ös hazai vezetéssel zárult az első félidő. (16-15)

38. perc: Kereki szerezte a DVSC 19. gólját, ezzel ismét egyenlő lett az állás, majd Orbán egy büntetőt ejtett Sirina fölé a kapuba. (19-20)

47. perc: A Dunaferr ugyan átvette a vezetést, ám a DVSC egy pillanatra sem adta fel, Szűcs újabb találatával egy gólra, 25-24-re közelítette meg ellenfelét. (25-24)

58. perc: Radulovics hétméterest hibázott, ám miután debreceni oldalon is kimaradt egy helyzet, Ferling indult és ki is használta a kínálkozó alkalmat. (32-28)

59. perc: Két gyors góllal még közelebb került a bajnoki ezüstérmeshez Bíró Imre csapata. (32-30)

60. perc: Az utolsó percben még mindkét csapat betalált, így a különbség nem változott, a Dunaferr két góllal megnyerte a meccset. (33-31)