Vendéggyőzelemmel ért véget a székesfehérvári nőikézilabda-rangadó, a bajnok Győr 35-30-ra verte a nagy rivális Cornexit. A két válogatott játékos, Balogh Beatrix és Görbicz Anita gólpárbaja döntetlenre végződött, hiszen mindketten 11-szer voltak eredményesek. A Győr továbbra is százszázalékos teljesítménnyel vezeti a tabellát.

nőikézilabda bajnokság, 11. forduló:
Cornexi-Alcoa HSB Holding - Győri Graboplast 30-35 (13-18)
Székesfehérvár, 1600 néző
v.: Dobrovits, Tájok
Cornexi-Alcoa HSB Holding: Balogh B. 11, Kenyeres 5, Vijunaite 5, Pádár 4, Siti B. 4, Kordjuk 1
Győri Graboplast: Görbicz 11, Gogirla 8, Vérten 7, Nagy K. 3, Kovacsics 2, Bradeanu 2, Djokics 2.
hétméteresek: 4/4 ill. 4/3
kiállítások: 8 ill.16 perc

Jól kezdett a hazai csapat, hiszen 2-1-re, majd 4-2-re is vezetett. A remek napot kifogó győriek azonban hamar összeszedték magukat és megfordították az állást. Jellemző, hogy a Cornexi az első félidőben átlövésből nem tudott a hálóba találni, és gyakran emberelőnyben is gólt kapott.

Róth Kálmán, a vendégek mestere a 18. percben reklamálás miatt két perces büntetést kapott, így a hazaiak kettős emberelőnyben támadhattak, a félidőre mégis ötgólos előnyt szerzett a bajnokcsapat.

Szünet után parádés rajtot vett a Cornexi, és 6-1-es szériát produkálva a 39. percben kiegyenlített (19-19). Ezt követően viszont Görbicz Anita irányításával nagyobb sebességre kapcsoltak a Rába-partiak, így az 51. percre kialakult a mérkőzés legnagyobb különbsége (23-31). Balogh Beatrix nyolcszor volt eredményes a második játékrészben, ennek ellenére magabiztos vendégsiker született a találkozón.