A bajnok Domino-BHSE számára edzőmérkőzés volt a vendég OSC Kaposvár fellépése a férfivízilabda-bajnokság szombati játéknapján, Benedekék magabiztosan, 22-4-re nyertek.

eredmény
Domino-BHSE - OSC Kaposvár 22-4 (4-0, 5-2, 5-1, 8-1)
Paján 4, Fodor 3, Molnár 3, Kiss G. 2, Benedek 2, Vári 2, Biros 2, Kovács O. 2, Tóth M. 2, illetve Ibolya 2, Keszthelyi, Gyarmathy

Némileg meglepően három percet kellett várni az első gólra. Aztán Vári megemberelte magát, és elkezdődött a Domino gólgyártása. Az első negyedben az OSC nem tudott gólt elérni.

A 2. negyedben aztán a vendégek kétszer is betaláltak, a hazaiak viszont ötször, így a félidőre már hét gólra hízott Benedekék előnye (9-2).

Kovács István a fordulás után a "második" sort játszatta, ezzel együtt a négygólos Paján vezetésével tovább nőtt az előny (14-3).

A hajrára a vendégek végképp elkészültek az erejükkel, a Domino alaposan megszórta az OSC-t a zárónegyedben. A hatalmas különbségű győzelem kétosztálynyi különbséget sejtetett a csapatok között, így talán nem is volt ideális felkészülési alkalom a jövő vasárnapi, Posillipo elleni Euroliga-mérkőzésre.