A nőikézilabda-bajnokság rangadóján a Vasas remek hangulatú, izgalmas rangadón játszott 27-27-es döntetlent a Cornexivel.

női NB I, 2. forduló:
Vasas Invitel - Cornexi-Alcoa HSB 27-27 (15-14)
Fáy u., 500 néző
v.: Bonifert, Oláh
legjobb gólszerzők: Nagy K., 10, Kamper 5, Berta 3, illetve Szrnka 8, Balogh B. 7, Pádár 5

Jobban kezdte a találkozót a vendégegyüttes, és Pádár, valamint Szrnka gólerős játékára a hazaiaknál csak Nagy Krisztina tudott válaszolni. Ennek ellenére a félidő közepén feltámadtak a piros-kékek, és ekkor már fej fej mellett haladtak a csapatok, majd a jó hajrának köszönhetően egygólos Vasas vezetéssel zárult az első félidő (15-14).

A szünet után nagy lendülettel kezdett a Cornexi, és Balogh találatainak köszönhetően fordított. A kezdeti vendég rohamok után újra a Vasas került fölénybe, és Kamper góljainak köszönhetően a vezetést is sikerült átvenniük (23-21). Az utolsó perceket angyalföldi előnnyel kezdték a csapatok, de a hajrában kiegyenlített a fehérvári gárda, így a remek hangulatú találkozón igazságos döntetlen született a fővárosban (27-27).