Győzelemmel folytatta szereplését a Domino-Honvéd a férfivízilabda Euroliga második selejtezőkörében: Kovács István együttese tíz góllal verte a Duisburgot péntek kora délután a Kőér utcában.

Férfivízilabda Euroliga, 2. selejtezőkör, B csoport, 2. nap:
Domino-Honvéd - Duisburg (német) 18-8 (2-0, 5-2, 5-1, 6-5)
a magyar góldobók:
Kiss G. 4, Bárány, Gór-Nagy 3-3, Szivós, Vindisch, Székely 2-2, Kovács O., Molnár 1-1

A horvát Sibenik felett aratott nyitónapi diadal (13-10) után a pénteki első meccsén könnyedén nyert a magyar bajnoki ezüstérmes az érdemi ellenállásra csak az első negyedben képes német csapattal szemben. A Honvéd gyakorlatilag tetszés szerint lőtte góljait, s ha a végére nem enged ki, a különbség még nagyobb lehetett volna.

A hazai gárda nem csupán azzal tűnt ki, hogy végig a kezében tartotta a mérkőzés irányítását, hanem azzal is, hogy a játékvezetők csupán egyetlen (!) kiállítással sújtották, azt is a negyedik negyedben kapta.

A folytatásban az orosz Szpartak Volgograd következik a magyar csapat számára: ezt az összecsapást 19.15-től rendezik, s a Sport 1 TV élőben közvetíti.