A Győr magabiztos játékkal háromgólos győzelmet aratott a spanyol Union Ribarroja otthonában a női kézilabda Bajnokok Ligája 2. fordulójában.

Eredmény, nőikézilabda-BL, 2. forduló, A csoport:
Union Ribarroja (spanyol) - Győri Audi ETO KC 28-31 (13-18)
A magyar gólszerzők:
Görbicz 12/4, Vérten 7, Spiridon, Djokic 3-3, Bradeanu, Mravikova 2-2, Hornyák, Tomori 1-1

A Győr - akárcsak a múlt héten, a címvédő Slagelse elleni siker alkalmával - nagyszerű védekezéssel alapozta meg a mérkőzést, a jól záró falnak és Pálinger védéseinek köszönhetően pillanatok alatt háromgólos vezetésre tett szert.

A zöld-fehérek magabiztosan játszottak, még emberelőnyben sem tudott felzárkózni a spanyol gárda, így a szünetre ötgólosra duzzadt a magyar előny.

A második félidő közepére teljesen elfáradtak a vendéglátók, így a Győr győzelme egy pillanatig sem forgott veszélyben, annak ellenére, hogy a végén bizony kissé kiengedett.

Konkoly Csaba együttese jövő vasárnap a horvát HC Podravka Vegeta csapatát fogadja.