Társoldalunk:

A nőikézi-vb menetrendje

2007.12.03. 7:37

December 2-16-a között Franciaország tíz városa ad otthont a nőikézilabda-világbajnokságnak.

A csoport: Horvátország Kazahsztán Franciaország Argentína
B csoport: Brazília Oroszország Macedónia Ausztrália
C csoport: Ausztria Dominikai Közt. Norvégia Angola
D csoport: Lengyelország Tunézia Románia Kína
E csoport: Spanyolország Kongó Magyarország Japán
F csoport: Németország Ukrajna Dél-Korea Paraguay


A csoport (Pau)
December 2., vasárnap: 
Horvátország - Kazahsztán 35-25 (16-12)
Franciaország - Argentína 37-12 (18-8)

December 3., hétfő
Argentína - Horvátország 18-35 (7-16)
Kazahsztán - Franciaország 20-31 (12-17)

December 4., kedd
Argentína - Kazahsztán 22-26 (12-14)
Franciaország - Horvátország 28-26 (14-11)

A csoport végeredménye

1. Franciaország

3

3

0

0

96-58

6

2. Horvátország

3

2

0

1

96-71

4

3. Kazahsztán

3

1

0

2

71-88

1

4. Argentína

3

0

0

3

52-98

0



B csoport (Saint Brieuc)
December 2., vasárnap: 
Brazília - Ausztrália 36-9 (21-6)
Oroszország - Macedónia 27-22 (12-14)

December 3., hétfő:
Ausztrália - Oroszország 7-40 (4-22)
Macedónia - Brazília  26-22 (10-11)

December 4., kedd:
Macedónia - Ausztrália 30-13 (12-9)
Oroszország - Brazília 31-31 (13-16)

A csoport végeredménye

1. Oroszország

3

2

1

0

98-60

5

2. Macedónia

3

2

0

1

78-62

4

3. Brazília

3

1

1

1

89-66

3

4. Ausztrália

3

0

0

3

29-106

0


C csoport (Lyon)
December 2., vasárnap:
Ausztria - Dominikai Köztársaság 32-19 (18-9)
Norvégia - Angola 32-26 (18-14)

December 3., hétfő
Dominikai Köztársaság - Norvégia 19-42 (9-18)
Angola - Ausztria 33-22 (16-11)

December 4., kedd:
Norvégia - Ausztria 33-20 (19-13)
Angola - Dominikai Köztársaság 37-16 (20-10)

A csoport végeredménye

1. Norvégia

3

3

0

0

107-65

6

2. Angola

3

2

0

1

96-70

4

3. Ausztria

3

1

0

2

74-85

2

4. Dominikai Köztársaság

3

0

0

3

54-111

0



D csoport (Toulon)
December 2., vasárnap:
Lengyelország - Tunézia 29-23 (16-11)
Románia - Kína 31-29 (15-16)

December 3., hétfő:
Tunézia - Románia 21-39 (11-17)
Kína - Lengyelország 20-27 (10-15)

December 4., kedd:
Kína - Tunézia 27-30 (14-14)
Románia - Lengyelország 38-33 (18-20)

A csoport végeredménye

1. Románia

3

3

0

0

108-83

6

2. Lengyelország

3

2

0

1

89-81

4

3. Tunézia

3

1

0

2

74-95

2

4. Kína

3

0

0

3

76-88

0


E csoport (Nimes)
December 2., vasárnap:
Spanyolország - Kongó 29-24 (13-12)
MAGYARORSZÁG - Japán 35-31 (19-16)

December 3., hétfő:
Kongó - MAGYARORSZÁG 20-33
Japán - Spanyolország 29-36 (17-15)

December 4., kedd
Japán - Kongó 28-32 (13-15)
MAGYARORSZÁG - Spanyolország 26-26 (13-14)

A csoport végeredménye

1. Magyarország

3

2

1

0

94-77

5

2. Spanyolország

3

2

1

0

91-79

5

3. Kongó

3

1

0

2

83-96

2

4. Japán

3

0

0

3

81-97

0


F csoport (Nantes)
December 2., vasárnap:
Németország - Ukrajna 26-21 (17-12)
Dél-Korea - Paraguay 50-12 (25-6)

December 3., hétfő:
Paraguay - Németország 12-45 (6-25)
Ukrajna - Dél-Korea 25-26 (13-15)

December 4., kedd:
Németország - Dél-Korea 32-26 (14-12)
Ukrajna - Paraguay 43-17 (19-6)

A csoport végeredménye

1. Németország

3

3

0

0

103-59

6

2. Dél-Korea

3

2

0

1

108-69

4

3. Ukrajna

3

1

0

2

89-69

0

4. Paraguay

3

0

0

3

41-138

0


A csoportok első két helyezettje jut tovább a középdöntőbe, a 3. 4. helyen zárók az alsóágon folytatják.

Előző
Következő