Társoldalunk:

A nőikézilabda-Eb menetrendje

2008.11.20. 21:23

December 2-14-e között Macedónia ad otthont a női kézilabda-Európa-bajnokságnak.

A csoport B csoport C csoport D csoport
Franciaország Norvégia Oroszország Németország
Magyarország Portugália Svédország Horvátország
Dánia Spanyolország Ausztria Macedónia
Románia Ukrajna Fehéroroszország Szerbia

december 2. kedd (Borisz Trajkovszki Sportcsarnok, Szkopje)
Németország - Macedónia 25-22 (11-10) - D csoport
Horvátország - Szerbia 30-26 (17-8) - D csoport

december 2. kedd (Biljanini Izvori Sportcsarnok, Ohrid)
Oroszország - Ausztria 31-22 (13-10) - C csoport
Svédország - Fehéroroszország 21-21 (13-7) - C csoport

december 3. szerda (Borisz Trajkovszki Sportcsarnok, Szkopje)
Magyarország - Románia 21-27 (9-11) - A csoport
Dánia - Franciaország 24-23 (10-13) - A csoport

december 3. szerda (Biljanini Izvori Sportcsarnok, Ohrid)
Ukrajna - Portugália 38-24 (17-14) - B csoport
Norvégia - Spanyolország 21-21 (9-7) - B csoport

december 4. csütörtök (Borisz Trajkovszki Sportcsarnok, Szkopje)
Németország - Szerbia 32-31 (17-15) (D csoport)
Macedónia - Horvátország 31-29 (D csoport)

december 4. csütörtök (Biljanini Izvori Sportcsarnok, Ohrid)
Svédország - Ausztria 24-10 (11-5) (C csoport)
Oroszország - Fehéroroszország 29-25 (C csoport)

december 5. péntek (Borisz Trajkovszki Sportcsarnok, Szkopje)
Románia - Franciaország 30-25 (17-13) (A csoport)
Dánia - Magyarország  26-26 (16-17) (A csoport)

december 5. péntek (Biljanini Izvori Sportcsarnok, Ohrid)
Spanyolország - Portugália 29-24 (12-13) (B csoport)
Ukrajna - Norvégia 20-33 (8-16) (B csoport)

december 6. szombat (Borisz Trajkovszki Sportcsarnok, Szkopje)
Németország - Horvátország 32-27 (19-13) (D csoport)
Macedónia - Szerbia 31-30 (16-14) (D csoport)

december 6. szombat (Biljanini Izvori Sportcsarnok, Ohrid)
Oroszország - Svédország 19-19 (5-8) (C csoport)
Ausztria - Fehéroroszország 21-31 (12-14) (C csoport)

december 7. vasárnap (Borisz Trajkovszki Sportcsarnok, Szkopje)
18.15:
Franciaország - Magyarország 26-29 (14-15) (A csoport)
20.15: Dánia - Románia 25-27 (13-10) (A csoport)

december 7. vasárnap (Biljanini Izvori Sportcsarnok, Ohrid)
Spanyolország - Ukrajna 24-24 (12-12) (B csoport)
Norvégia - Portugália 34-19 (16-9) (B csoport)

Előző
Következő