Társoldalunk:

Az A csoportos jégkorong-világbajnokság menetrendje

2009.04.20. 12:50

A résztvevők:

A csoport

Kanada

Szlovákia

Fehéroroszország

Magyarország

B csoport

Oroszország

Svájc

Németország

Franciaország

C csoport

Svédország

Egyesült Államok

Lettország

Ausztria

D csoport

Finnország

Csehország

Norvégia

Dánia


Csoportállások

Csoportmeccsek:

Április 24., péntek

 

 

 

Oroszország

 -

Németország 5-0

Bern

Kanada

 -

Fehéroroszország 6-1

Zürich

Svájc

-

Franciaország 1-0

Bern

Szlovákia

-

Magyarország 4-3

Zürich

Április 25., szombat

 

 

 

Egyesült Államok

-

Lettország 4-2

Bern

Norvégia

-

Finnország 0-5

Zürich

Svédország

-

Ausztria 7-1

Bern

Csehország

-

Dánia 5-0

Zürich

Április 26. vasárnap:

 

 

 

Svájc

-

Németország 3-2

Bern

Szlovákia

-

Fehéroroszország 1-2

Zürich

Oroszország

-

Franciaország 7-2

Bern

Kanada

-

Magyarország 9-0

Zürich

Április 27., hétfő:

 

 

 

Egyesült Államok

-

Ausztria 6-1

Bern

Csehország

-

Norvégia 5-2

Zürich

Lettország

-

Svédország 3-2

 

Finnország

-

Dánia 5-1

 

Április 28., kedd:

 

 

 

Oroszország

-

Svájc 4-2

Bern

Magyarország

-

Fehéroroszország 1-3

Zürich

Kanada - Szlovákia 7-3

Zürich

Franciaország - Németország 2-1

Bern

Április 29., szerda:

 

 

 

Ausztria

-

Lettország 0-2

Bern

Dánia

-

Norvégia 4-5

Zürich

Svédország

-

Egyesült Államok 6-5

Bern

Finnország

-

Csehország 4-3

Zürich


Középdöntők, helyosztók:

Április 30., csütörtök

 

 

 

Oroszország

-

Svédország 6-5

Bern

Fehéroroszország

-

Norvégia 3-2

Zürich

Svájc

-

Lettország 1-2

Bern

Kanada

-

Csehország 5-1

Zürich

Május 1., péntek

 

 

 

Németország

-

Dánia 1-3

Bern

Ausztria

-

Magyarország 6-0

Zürich

Egyesült Államok

-

Franciaország 6-2

Bern

Finnország

-

Szlovákia 2-1

Zürich

Május 2., szombat:

 

 

 

Franciaország

-

Lettország 1-7

Bern

Csehország

-

Szlovákia 8-0

Zürich

Oroszország

-

Egyesült Államok 4-1

Bern

Finnország

-

Fehéroroszország 1-2

Zürich

Május 3., vasárnap:

 

 

 

Németország

-

Ausztria 0-1

Bern

Magyarország

-

Dánia 1-5

Zürich

Svájc

-

Svédország 1-4

Bern

Norvégia

-

Kanada 1-5

Zürich

Oroszország

-

Lettország 6-1

Bern

Fehéroroszország

-

Csehország 0-3

Zürich

Május 4., hétfő:

 

 

 

Magyarország

-

Németország 1-2

Bern

Dánia

-

Ausztria 5-2

Zürich

Svédország

-

Franciaország 6-3

Bern

Szlovákia

-

Norvégia 3-2

Zürich

Egyesült Államok

-

Svájc 3-4

Bern

Kanada

-

Finnország 3-4

Zürich

Május 5., kedd:

 

 

 

SZÜNNAP

 

 

 

Május 6., szerda:

 

 

 

negyeddöntők:

Oroszország

-

Fehéroroszország 4-3

Bern

Finnország

-

Egyesült Államok 2-3

Bern

Május 7., csütörtök:

 

 

 

negyeddöntők:

Kanada

-

Lettország 4-2

Bern

Svédország

-

Csehország 3-1

Bern

Május 8., péntek:

 

 

 

elődöntők:

Oroszország

 

Egyesült Államok 3-2

Bern

Kanada

 

Svédország 3-1

Bern

Május 9., szombat:

 

 

 

SZÜNNAP

 

 

 

Május 10., vasárnap:

 

 

 

bronzmeccs:

 

 

 

Egyesült Államok

-

Svédország 2-4

Bern

döntő:

 

 

 

Oroszország

-

Kanada 2-1

Bern