Nem tudott visszavágni a Honvéd férfivízilabda-csapata a Szegednek a múlt vasárnapi kupadöntős vereségért a Vodafone ob I szombati rangadóján, amelyen két góllal nyertek a csongrádiak.

Eredmény:
Groupama-Honvéd - Szeged-Beton VE 6-8 (1-2, 0-2, 1-4, 4-0)
Salamon 2, Gór-Nagy 2, Tóth M. 1, Szivós 1, illetve Turzai 2, Somogyi 2, Kiss Cs. 1, Kayes 1, Hegedűs 1, Varga P. 1.

A Magyar Kupa fináléjában egy hajrában született góllal kapott ki a Honvéd a Szegedtől, ám a bajnokságban akár egyből revánsot is vehetett volna. Ez a remény azonban csak néhány percig élt a hazaiak számára, 1-0-s vezetésük után ugyanis a Szeged 4-1-re elhúzott, majd a harmadik negyedben megduplázva ezt az állást már 8-2-re is vezetett.

A negyedik negyedre ébredt fel a Honvéd, a 4-0-ra hozott játékrész azonban csak a szépítésre volt elég.