A címvédő és már biztos négyes döntős Győri Audi ETO nőikézilabda-csapata 26-26-os döntetlent játszott a Buducnost Podgorica otthonában a Bajnokok Ligája középdöntőjében, így nagy lépést tett a csoportgyőzelem felé.

Eredmény, női BL, középdöntő, II. csoport, 5. forduló:
Buducnost Podgorica (montenegrói) - Győri Audi ETO KC 26-26 (14-12)
a magyar csapat góldobói:
Görbicz 8/4, Amorim 7, Bulatovic 4, Orbán 2, Löke 2, Bognár-Bódi 1, Hornyák Á. 1, Kovacsics 1

Jól kezdett a magyar csapat, de 4-1 után észbe kaptak a hazaiak, kemény, néha durva védekezésükkel átvették a vezetést, és miután a szerb beállóst, Dragana Cvijicet képtelenek voltak megtartani a védők, a félidőt 14-12-es előnnyel zárták.

A fordulás után négyre növelte előnyét a házigazda, ám a nyolc gólig jutó Görbicz, és a hét találatot szerző Amorim vezérletével sikerült egyenlíteni a 49. percre (22-22). Sőt öt perccel a lefújás előtt hosszú idő után ismét a magyarok voltak előnyben, Neagu azonban egyenlített, és az időntúli szabaddobásból már nem volt esélyes a gólszerzésre a hazaiaknak.

A két együttes február elsejei, győri összecsapásán 23-23-as döntetlen született, a magyar bajnoknak ebben az idényben a mostani volt a második pontvesztése a nemzetközi porondon.

A Győr a zárókörben a norvég Larvikot fogadja.