A Győr továbbjutott a női kosárlabda Európa Kupa csoportköréből, miután a hatodik, utolsó fordulóban rendkívül kiélezett csatában egyetlen ponttal, 63-62-re nyert a belga Namur vendégeként. Szintén továbbment a DVTK is, amely a német Keltern otthonában győzött. Nem sikerült viszont a bravúr a Ceglédnek, a magyar csapat otthon szenvedett vereséget a spanyol Gironától.

A győriek legeredményesebb játékosa Nirra Fields volt, aki 18 pontot szerzett. A Győr a harmadik helyen végzett csoportjában.

A DVTK kiegyenlített találkozóján döntőnek bizonyult, hogy a miskolciak jobban bírták a hajrát. Az utolsó három perc 63-63-ról indult, de azt követően már csak a vendégek szereztek pontot. A miskolciak legeredményesebb játékosa Kirby Burkholder volt, aki 18 pontot dobott. A DVTK három győzelemmel és három vereséggel az F csoport második helyén végzett, megelőzve a Pécset.

A Cegléd-Girona meccsen a vendégek már az első negyedben húsz ponttal elléptek (6-26), a házigazdák a második és a harmadik játékrészt is elveszítették. A ceglédiek legeredményesebb játékosa Jelena Maksimovic volt, aki 15 pontot szerzett.
A Cegléd egy győzelemmel és öt vereséggel utolsóként zárt a G csoportban, így búcsúzott a sorozattól.
A tíz csoportból az első és a második helyezettek jutnak tovább, illetve további négy csoportharmadik.