A címvédő Ferencváros hetedik mérkőzésén elszenvedte első vereségét a jégkorong Erste Liga alapszakaszának 2019-20-as szezonjában, miután a pénteki játéknap rangadóján hosszabbítás után alulmaradt a vendég Csíkszeredával szemben.

A házigazdák az 50. perben még 4-2-re vezettek, ám a vendégek emberhátrányos góllal szépítettek, az 56. percben emberelőnyben kiegyenlítettek, a ráadás 53. másodpercében pedig a győzelmet érő találatot is megszerezték. A Csíkszereda továbbra is veretlen a mostani szezonban.

A Dunaújvárosi Acélbikák az ötödik összecsapását is a rendes játékidőben nyerte meg - ezúttal a Vasast múlta felül -, a Corona Brasov házigazdaként, az UTE vendégként győzött.

Eredmények:
FTC-Telekom–Sport Club Csíkszereda (romániai) 4-5 (1-1, 2-1, 1-2, 0-1) - hosszabbítás után
Corona Brasov (romániai)–Fehérvári Titánok 4-1 (0-0, 1-0, 3-1)
Dunaújvárosi Acélbikák–Schiller-Vasas HC 6-4 (2-1, 2-2, 2-1)
DEAC–UTE 3-4 (2-2, 1-2, 0-0)