A Ferencváros 30-27-re nyert a Vác otthonában a női kézilabda NB I szerdai mérkőzésén.

Jól kezdtek a hazaiak (5-2), majd Háfra Noémi és Lukács Viktória góljaival fordított a Ferencváros. Az első félidőt szoros állás jellemezte, majd a szünet előtt ismét elléptek a váciak. A házigazdák a második felvonásban Kácsor Gréta és Kuczora Csenge remek játékának köszönhetően már négy találattal vezettek, majd Kovacsics Anikó percei következtek, és a válogatott csapatkapitányának irányításával 5-0-s sorozatot produkált az FTC. Az 53. percben még döntetlen volt az állás, ám egy 3-0-ás szériával a fővárosiak a maguk javára döntötték el a találkozót. A mezőny legeredményesebb játékosa a váci Kácsor Gréta volt tíz góllal.