Az OSC vendégként négygólos győzelmet aratott a címvédő FTC felett a férfi vízilabda ob I alapszakaszának pénteki rangadóján a Népligetben.

A tabella második és harmadik helyezettjének válogatottak sorát felvonultató összecsapásán 1-1 után az OSC 7-2-re ellépett, innen jött vissza a Ferencváros 7-5-re a harmadik negyed elejére.

Az OSC nyerte a Fradi elleni vízilabda-rangadót Forrás: Madar Dávid/OSC Waterpolo

A játékrész derekán azonban ismét a vendéggárda állt jobban (5-8), és bár kétszer is közelebb férkőzött a házigazda, szorosabbá nem tudta tenni a mérkőzést, amely végül meglepően biztos vendégsikert hozott.

A rangadó legjobbja az OSC világ- és Európa-bajnok centere, Hárai Balázs volt, aki négyszer is bevette az FTC kapuját.