A szünetben még hátrányban volt a vendég csapat, de nagy hajrát követően négy góllal győzött Érden a Vác a női kézilabda NB I szerdai játéknapján.

A szünetben még kétgólos hátrányban volt a vendég Vác, de mégis sikerült nyerni idegenben, az Érd csapata ellen. A legeredményesebb az érdi Paróczy Sára volt 13 góllal, váci részről Hámori Konszuéla 10 találattal járult a sikerhez.

Ellenfelük fölé nőttek a váciak Forrás: GVM Europe Vác

Az Alba Fehérvár szoros mérkőzésen egy góllal kerekedett vendéglátója, a Kisvárda fölé. A találkozó legeredményesebbjeként Triscsuk Krisztina nyolc góllal járult hozzá a székesfehérváriak sikeréhez.

Eredmények:

Érd-Váci NKSE 30-34 (16-14) korábban:
EUbility Group-Békéscsabai Előre NKSE - Motherson Mosonmagyaróvári KC 23-30 (12-15) Kisvárda Master Good SE-Alba Fehérvár KC 21-22 (9-12)
Siófok KC-DVSC Schaeffler 35-33 (17-19)
Hungast Szombathelyi KKA-MTK Budapest 32-35 (14-18)