Magabiztos győzelmet aratott a Vasas Óbuda a Közép-európai Ligában

Vasas Óbuda - Conegliano női röplabda
BL meccs
Kaposváron nyert rangadót a Vasas a női röplabda Extraligában
A Vasas Óbuda házigazdaként 3-1-re legyőzte a szlovén Maribor csapatát a női röplabda Közép-európai Liga alapszakaszának szerdai játéknapján.

A fővárosi együttes az első szettet ellentmondást nem tűrő, koncentrált játékkal megnyerte, a második játszmában azonban sokat hibázott, és mivel a Maribor a korábbinál jobban röplabdázott, a vendégcsapat egyenlített.

A harmadik felvonás ismét az elsőben látottak szerint alakult, a Vasas minden játékelemben felülmúlta riválisát, és bár a negyedik etap nem volt olyan egyoldalú, mint a korábbiak, a hazaiak lendülete kitartott, így lezárták a mérkőzést.

A Vasas három mérkőzés után két győzelemmel és egy vereséggel, hét ponttal a regionális sorozat első helyén áll.

Eredmény:
Vasas Óbuda-Nova KBM Branik Maribor (szlovén) 3-1 (16, -22, 14, 17)
a legjobb pontszerzők: Papp, Zernovic, Vezsenyi 13-13, illetve Salamun 13, Gradisnik 12