A Dunaferr egygólos győzelmet aratott a vendég Cornexi ellen a nőikézilabda-NB I csütörtöki rangadóján.

Nőikézilabda-NB I., ötödik forduló:
Dunaferr - Cornexi-Alcoa 23-22 (12-11)
gól: Ferling 6, Bohus 4, Szrnka, Borók 3-3, Nagy, Pigniczki, Bulath 2-2, Pálffy 1, illetve Deli 7, Siti 5, Kulcsár 4, Németh 3, Gisca 2, Kovács 1

Az első félidőben negyedóráig a vendégek, majd a hazaiak vezettek egy-két góllal. A folytatásban már csak a Dunaferr akarata érvényesült, végig biztosan őrizte nem túl jelentős előnyét a hazai csapat, s ez főleg Pálinger szenzációs védéseinek volt köszönhető.

A nőikézilabda-bajnokság állása/sport/csapat/kezilabda/20020926anoikezilabdabajnoksag.html

A székesfehérváriak ugyan becsülettel küzdöttek, azonban későn kezdtek hajrázni és a lelkes dunaújvárosiak ellen ezúttal nem lehetett esélyük. A Dunaferrnek az eddig lejátszott fordulók során csak a Vác elleni vereség rontja mérlegét, míg a Cornexi korábban otthon a címvédő FTC-től is kikapott.