A keddi 27-24-es vereség után szerdán minimális különbséggel, 24-23-ra kapott ki a magyar nőikézilabda-válogatott a házigazda franciáktól Bordeaux-ban.

Franciaország - Magyarország 24-23 (14-11)
Bordeaux, 2000 néző
gól: Van Parys 6/1, Moreau 4, Ludwig 4, Korfanty 3, Said Mohamed 2, Castioni 2, Lejeune 1, Cano 1, Herbrecht 1, illetve Görbicz 5/1, Farkas 4/2, Siti E. 3, Tóth T. 3, Szrnka 3, Kindl 1, Pigniczki 1, Balogh 1, Mehlmann 1, Kulcsar 1.

A reváns reményében lépett pályára második franciaországi mérkőzésén a magyar nőikézilabda-válogatott. Az ellenfél ismét a házigazda együttes, a helyszín viszont már más, Bordeaux volt. A keddi, 27-24-es vereség legfőbb oka a rengeteg eladott labda volt, amelyekben a sérüléssel bajlódó Farkas Ágnes járt az élen. Ági már a Horvátország elleni első összecsapást (ezen lépett pályára egyedül) követően úgy nyilatkozott, bokája még fáj, s félő, a sorozatterhelést nem is fogja bírni.

Nos, a mérkőzés nem úgy alakult, ahogy a magyarok szerették volna. A házigazda együttes, a Myarót helyettesítő fiatal Van Parys vezérletével már a félidőben háromgólos vezetésre tettek szert (14-11). A második félidőben jobban védekeztek a magyarok, ám hiába hajráztak a lányok, a vereséget ezúttal sem kerülhették el. A csapat egy napos pihenő után Párizsban nemzetközi négyes tornán szerepel, amelyen még a jugoszláv és a spanyol együttes vesz részt.