Társoldalunk:

Kézilabdás átigazolási körkép

Ugyan a magyar kézilabda-idény csupán szeptemberben veszi kezdetét (hetedikén rajtol a női, egy héttel később a férfi szezon), a csapatok java része már megkezdte a felkészülést a 2003-2004-es bajnokságra. A megyei újságok, a sportnapilap és a klubok által nyilvánosságra hozott átigazolási hírek alapján az [origo] elkészítette összeállítását a játékosmozgásról.

A 2003-04-es kézilabdaidény sorsolása

csapat

ment

jött

Veszprém

Éles József (Veriasz, görög), Cifra Tibor, Gyáfrás Dávid (mind Győr), Várnai Csaba(Pécs), Bozidar Jovic (Rijeka), Mohácsi Árpád

Buday Dániel (Szeged)

Szeged

Buday Dániel (Szeged), Kotormán Attila (Grasshoppers, svájci), Doros Ákos (Veriasz, görög)

Józsa Máté (Cegléd), Oláh Gábor (Orosháza), Fejes Endre (Százhalombatta)

Dunaferr

Szathmári János, Németh Attila (mindkettő Tatabánya), Julius Marcinkevicius (Schaffausen, svájci), Szalafai Gábor (Győr), Grebenár Gábor (Alba Regia)

Marko Vujin, Nikola Milosevic (mindkettő Sintelon)

Győr

Horváth Szilárd, Horváth Roland (mindkettő Szigetvár), Iváncsik Tamás (Tatabánya), Bakos Dávid (Elektromos), Bősze József (?)

Józsa Dávid (Elektromos), Szalafai Gábor (Dunaferr), Mátyás Tamás (külföldről), Struhár Péter (Százhalombatta), Cifra Tibor, Gyáfrás Dávid (mindkettő Veszprém)

Tatabánya

Borsos Attila, Sibalin Jakab, Nagy Péter (mindhárom visszavonult), Tímár Csaba, Zeck Milán

Németh Attila, Szathmári János (mindkettő Dunaferr), Iváncsik Tamás (Győr), Szögi Balázs (Pécs), Rosta István (Orosháza), Szotyori István (Villefranche-Beaujolais, francia)

Százhalombatta

Novák András (Elektromos), Struhár Péter (Győr), Fejes Endre (Szeged), Umberto Lopez (külföldre)

Erdélyi Péter (Pécs), Szabó Levente, Ambrus József, Harsányi Viktor (mind Orosháza), Kemény András (Rév)

Elektromos

Vaiser Gábor, Szabó Tamás, Tamás Gábor (mind Salgótarján), Bartha István (Nyíregyháza), Marchis Tamás, Jose Savon

Novák András (Százhalombatta), Bakos Dávid (Győr), Jakab László (Cegléd), Horváth András (Ausztria)

Pécs

Lévay Tamás, Szente Gábor, Hőgye Péter (mind Szigetvár), Erdélyi Péter (Százhalombatta), Szögi Balázs (Tatabánya), Bozidar Bursac (Görögország), Németh Attila, Szobol Zsolt

Péter Szabó Dávid (Komló), Lehmann Viktor, Kolsofszky Mátyás (mindkettő Hajdúböszörmény), Paics Róbert (Siklós), Várnai Csaba(Veszprém), Nagy Attila(Erdélyből), Alexandr Krasznij (Moldáviából)

Békés

Polgár Tibor (Kondoros), Czegle Péter, Döge Sándor

Nagy Zoltán (Komló), Katona Norbert (Újkígyós), Pásztor István (Orosháza), Kiss József

Nyíregyháza

Jano Pál (Szlovákia), Kemény Sándor, Kiss Norbert (Fehérgyarmat)

Nagy Levente (Szeged), Papp Gábor (Ózd), Bartha István (Elektromos), Bécsi János(Rubiera)

Szigetvár

Barabás Tamás, Kovács István, Hang Tibor (mindkettő abbahagyta), Cseh Bálint (?), Rozina László, Vajda Péter, Frányó Gábor, Monostori Gábor

Lévay Tamás, Hőgye Péter, Szente Gábor (Pécs), Gúnya Péter (Orosháza), Madarász Péter (Csurgó), Kis Gergely (Komló), Horváth Szilárd, Horváth Roland (mindkettő Győr)

Csömör

Kertész Gábor (Salgótarján), Fügedi Csaba (Mezőkövesd), Mihail Tritean, Turák Csaba

Laurencz Szabolcs, Czina József (mindkettő Orosháza), Varga Péter (Cegléd), Károlyfi Viktor (Lyon-Caluire)

Előző
  • 1
  • 2
Következő

KAPCSOLÓDÓ CIKKEK