A németországi Schmelz városában nyert nemzetközi nőikézilabda-tornát a Bajnokok Ligája-címvédő szlovén Krim Eta Kotex Ljubljana együttese, amely a fináléban a francia Metzet győzte le egy találattal. Az oldenburgi Robert-Schumann-tornán a román Rapid Bukarest diadalmaskodott, míg a férfiak flensburgi hármas tornáján a házigazda együttes győzött.

Remek, izgalmakkal teli finálét követően 21-20-ra győzött a Bajnokok Ligája-győztes szlovén Krim Eta Kotex Ljubljana nőikézilabda-csapata a francia Handball Metropole Metz ellen, s ezzel megnyerte a németországi Schmelzben rendezett Ladies Cup elnevezésű tornát. A döntő legjobb játékosa a tízgólos Tanja Logvin lett, aki alig pár hete szerződött az osztrák Hypo együttesétől Szlovéniába.

A torna harmadik helyén a Hypo zárt, amely a csoportmérkőzések során ugyan legyőzte a Ljubljanát, ám az elődöntőben 18-16-ra kikapott a Metztől. Gunnar Prokopp gárdája a bronzmeccsen a német Nürnberget múlta felül.