Társoldalunk:

A szentpétervári nőikézi-vb eredményei

2005.10.08. 15:55
A 2005. december 5-én kezdődött és 18-án befejeződött szentpétervári nőikézilabda-vb eredményei.

A csoport

B csoport

C csoport

D csoport

Ice Palace

SCC Peterburgszkij

Jubilejnyij I

Jubilejnyij II

Japán

Norvégia

Dánia

Franciaország

Oroszország

MAGYARORSZÁG

Lengyelország

Ukrajna

Hollandia

Szlovénia

Ausztria

Románia

Kína

Angola

Brazília

Macedónia

Horvátország

Korea

Elefántcsontpart

Argentína

Uruguay

Ausztrália

Németország

Kamerun


a menetrend

december 5., hétfő
A csoport
Hollandia - Horvátország 29-27 (17-11)
Oroszország - Uruguay 43-16 (25-8)
Japán - Kína 27-33 (18-14)

B csoport
MAGYARORSZÁG - Ausztrália 57-9 (27-5)
Szlovénia - Korea 42-35 (20-18)
Norvégia - Angola 36-30 (19-16)

C csoport
Ausztria - Elefántcsontpart 32-21 (18-7)
Lengyelország - Németország 21-33 (12-16)
Dánia - Brazília 31-22 (12-13)

D csoport
Ukrajna - Kamerun 34-23 (18-10)
Románia - Argentína 31-15 (17-7)
Franciaország - Macedónia 25-22 (9-13)

december 6., kedd
A csoport
Uruguay - Hollandia 8-29 (4-17)
Kína - Oroszország 20-36 (9-16)
Horvátország - Japán 31-30 (11-14)

B csoport
Ausztrália - Szlovénia 13-41 (4-19)
Angola - MAGYARORSZÁG 30-34 (17-14)
Korea - Norvégia 30-25 (11-13)

C csoport
Brazília - Lengyelország 34-31 (17-13)
Németország - Ausztria 34-27 (17-14)
Elefántcsontpart - Dánia 21-42 (9-22)

D csoport
Kamerun - Románia 19-50 (8-26)
Macedónia - Ukrajna 29-29 (12-17)
Argentína - Franciaország 11-33 (4-13)

december 7., szerda
A csoport
Japán - Uruguay 44-22 (24-10)
Oroszország - Hollandia 34-22 (16-10)
Kína - Horvátország 29-35 (16-18)

B csoport
MAGYARORSZÁG - Szlovénia 27-27 (11-14)
Angola - Korea 32-35 (16-13)
Norvégia - Ausztrália 47-10 (22-4)

C csoport
Lengyelország - Ausztria 25-28 (14-13)
Brazília - Elefántcsontpart 34-26 (17-14)
Dánia - Németország 27-26 (12-14)

D csoport
Ukrajna - Románia 27-30 (10-17)
Macedónia - Argentína 32-15 (16-9)
Franciaország - Kamerun 33-17 (14-9)

december 8., csütörtök
SZÜNNAP

december 9., péntek
A csoport
Hollandia - Japán 35-27 (19-13)
Oroszország - Horvátország 29-28 (18-16)
Uruguay - Kína 45-18 (24-7)

B csoport
Ausztrália - Angola 8-47 (5-26)
MAGYARORSZÁG - Korea 42-29 (22-13)
Szlovénia - Norvégia 22-29 (10-16)

C csoport
Lengyelország - Elefántcsontpart 31-26 (13-17)
Németország - Brazília 32-24 (17-9)
Ausztria - Dánia 42-35 (23-17)

D csoport
Kamerun - Macedónia 24-44 (9-22)
Ukrajna - Argentína 34-17 (15-11)
Románia - Franciaország 28-26 (16-12)

december 10., szombat
A csoport
Hollandia - Kína 30-27 (14-16)
Japán - Oroszország 24-34 (8-17)
Horvátország - Uruguay 44-9 (20-3)

B csoport
Korea - Ausztrália 44-14 (21-7)
Szlovénia - Angola 27-28 (12-12)
Norvégia - MAGYARORSZÁG 18-20 (6-9)

C csoport
15.00: Ausztria - Brazília 29-32 (16-13)
Elefántcsontpart - Németország 24-40 (10-19)
Dánia - Lengyelország 33-28 (16-11)

D csoport
Argentína - Kamerun 21-20 (10-10)
Románia - Macedónia 29-22 (18-8)
Franciaország - Ukrajna (27-32 (14-14)

december 11., vasárnap
SZÜNNAP

Előző
Következő