A bajnoki címvédő pécsi nőikosárlabda-csapat kiütéses, 97-27-es győzelmet aratott Balogh Judit csapata, a BEAC-Újbuda ellen a fővárosban. A főleg fiatalokból álló BEAC nem bírt a magas és remek játékosokból álló PVSK csapatával, a harmadik negyedben például csupán két pontra volt képes - a pécsiek ugyanekkor 23-at szereztek.

Női NB I:
BEAC-Újbuda - MiZo-Pécsi VSK 27-97 (5-24, 14-28, 2-23, 6-22)

3. perc: Lisina nyitotta meg a pontgyártást, majd Iványi zsinórban szerzett négy pontot. A hazaiak kosara után Johns szerzett egy kétpontost (2-8).

6 perc: Johns, majd Lisina növelte a bajnoki címvédő pécsiek előnyét, míg a csereként pályára lépő Dapo két büntetőt értékesítve szerzett pontokat (2-18).

13. perc: Hét perc alatt mindössze 5 pontot szereztek a hazaiak, ezzel szemben a Pécs távolról, a palánk alól és büntetőből is eredményes volt (7-33).

17 perc: Iványi ugyan bedob egy hárompontost, de a BEAC így is faragni tud a hátrányból. (17-41)

23. perc: Béres 10, Johns pedig már 18 pontnál jár. A hazaiaknál Koncz 9, Kovács pedig 6 pontot szerzett a 23. percig (19-57).

30. perc: BEAC-os kosárral zárult a harmadik negyed: Pálinkás talált a gyűrűbe (21-75).

34. perc: A fővárosi Kárász megszerzi első pontjait (23-85).

40. perc: A pécsieknek ugyan nem sikerült elérniük a 100-as határt, a 70 pontos győzelem ennek ellenére önmagáért beszél (27-97).