Neu Gábor és Nagysolymosi Sándor szombati arany-, illetve Gera Csaba ezüstérme után vasárnap a +100 kg-os Bor Barna a második, míg a 100 kg-os Kovács Antal a harmadik helyen végzett a bukaresti férfi cselgáncs Világkupa-versenyen.

A februári Hungária-kupán diadalmaskodó, paksi Bor két gyors győzelemmel, összesen 3 perc alatt jutott be a fináléba, ahol azonban kikapott az orosz Mihajlintól. Klubtársa, az olimpiai és világbajnok Kovács a csoportkörben simán verte spanyol, majd román ellenfelét, ezután viszont az elődöntőben alulmaradt a kanadai Ciupéval szemben. A bronzcsatában aztán 2:06 perc alatt, ipponnal verte a szlovák Pálkovácsot.

A 90 kg-ban induló két magyar közül Farkas Bálint vereséggel kezdett, majd a vigaszágon egy győzelem után ismét kikapott. Ugyancsak helyezetlenül zárt Rajcsányi Gergő, aki egy sikert követően egy kudarccal folytatta szereplését, ezután a vigaszágon ismét bukott. A romániai viadalon 22 ország 128 dzsúdósa lépett tatamira.