Negyedik mérkőzésén elszenvedte harmadik vereségét a Statisztika női csapata az asztalitenisz Bajnokok Ligájában: a magyar együttes ezúttal attól az olasz Castellgoffredótól kapott ki a Marczibányi téren, amelyet az első fordulóban idegenben legyőzött.

A találkozó első meccsén a hazaiak legjobbja, a horvát Boros Tamara nagy csatában kikapott a kínai Csi Zsungtól, s a folytatásban társai nem bírtak a román Mihaela Steffel, ami el is döntötte a párharc sorsát. A Statisztika egyetlen győzelmét Fazekas Mária szerezte, aki simán verte a vendégek egyetlen "igazi" olasz játékosát, Laura Negrisolit.

A csoport, 4. forduló:
Statisztika - Castellgoffredo (olasz) 1-3
Boros Tamara - Csi Zsung 2-3
Póta Georgina - Mihaela Steff 0-3
Fazekas Mária - Laura Negrisoli 3-0
Boros - Steff 0-3

Az állás: 1. Langweid (német) 6 pont/3 mérkőzés, 2. Castellgoffredo 4/4, 3. Kroppach (német) 2/3 (7-8), 4. Statisztika 2/4 (8-10)

vasárnap játsszák:
B csoport: Linz-Froschberg (osztrák) - Postás-Matáv 15 ó

A két négycsapatos csoportban valamennyi együttes hat találkozót játszik, majd a kvartettek első két helyezettje jut be az elődöntőbe, ahol keresztbejátszás következik. Az elődöntő győztesei a fináléban két összecsapáson határoznak a Bajnokok Ligája trófeájának sorsáról.