Szávay Ágnes a cseh Vladimira Uhlirovával két 6:1-es szettben kikapott a Martina Hingis, Marija Kirilenko svájci, orosz  kettőstől az 1,34 millió dollár összdíjazású dohai nőitenisz-tornán.

Az első helyen kiemelt belga Justine Henin két játszmában nyert a másodikként rangsorolt orosz Szvetlana Kuznyecova ellen a női egyes fináléjában.

WTA-torna, Doha (1,34 millió dollár), női páros, döntő:
Martina Hingis, Marija Kirilenko (svájci, orosz) - Szávay Ágnes, Vladimira Uhlirova (magyar, cseh) 6:1, 6:1

Chela (argentin, 4.) - Calleri (argentin, 2.) 4:6, 5:5-nél Calleri feladta

A két korábbi világelső továbbjutásával létrejött a Marat Szafin-Lleyton Hewitt rangadó a 416 ezer dollár összdíjazású Las Vegas-i férfi torna elődöntőjében.

Melzer - Koroljev

A világelső Roger Federer két játszmában nyert az orosz Mihail Juzsnyij ellen az 1,4 millió dollár összdíjazású dubaji kemény pályás férfi torna döntőjében. A svájci sztár öt év alatt negyedszer diadalmaskodott Dubajban, megszakítás nélkül 41. találkozóját nyerte meg, és sorozatban hetedik tornáján nem talált legyőzőre.