Marosi Katalin, oldalán Megan Moulton-Levyvel nagy csatában maradt alul kedden a világ legjobb női párosával szemben a 2,3 millió dollár (517 millió forint) összdíjazású torontói női keménypályás tenisztornán. A 125 ezer dollár összdíjazású szucsoui keménypályás tornán Babos Tímea második mérkőzését is megnyerte, ezzel bejutott a negyeddöntőbe.

A magyar-amerikai duó csak döntő rövidítésben kapott ki az első helyen kiemelt olasz Sara Errani, Roberta Vinci kettőstől.

Tornto, páros, nyolcaddöntő:
Sara Errani, Roberta Vinci (olasz, 1.) - Marosi Katalin, Megan Moulton-Levy (magyar, amerikai) 6:4, 3:6, 10-5

A kínai Szucsouban a világranglistán 96. Babos Tímea a WTA-rangsorban 256. szlovák Michaela Honcovát győzte le 1 óra 24 perc alatt, és a nap folyamán párosban is pályára lép még.

Az első helyen kiemelt teniszező következő ellenfele egyesben a hetedikként rangsorolt thaiföldi Tamarine Tanasugarn lesz.