elődöntők, döntők (19.00):
férfi 50 m pillangó (DÖNTŐ)
női 100 m gyors (elődöntő)
férfi 100 m hát (DÖNTŐ)
női 50 m pillangó (DÖNTŐ)
férfi 100 m mell (DÖNTŐ)
női 100 m mell (elődöntő)
férfi 200 m vegyes (elődöntő)
női 200 m hát (DÖNTŐ)
férfi 200 m gyors (elődöntő)
4x100 m vegyes vegyesváltó (DÖNTŐ)
május 18., szerda:
előfutamok (11.00):
férfi 200 m pillangó: Cseh László, Kenderesi Tamás, Biczó Bence, Grátz Benjámin
női 200 m vegyes: Hosszú Katinka, Jakabos Zsuzsanna, Verrasztó Evelyn, György Réka
férfi 200 m mell: Horváth Dávid
női 100 m hát: Hosszú Katinka, Burián Katalin, György Réka
férfi 50 m hát: Balog Gábor, Bohus Richárd, Zámbó Balázs
női 800 m gyors: Kapás Boglárka, Késely Ajna, Risztov Éva, Juhász Adél
elődöntők, döntők (19.00):
férfi 1500 m gyors (DÖNTŐ)
férfi 200 m mell (elődöntő)
női 200 m vegyes (elődöntő)
férfi 200 m gyors (DÖNTŐ)
női 100 m mell (DÖNTŐ)
férfi 200 m pillangó (elődöntő)
női 100 m gyors (DÖNTŐ)
férfi 200 m vegyes (DÖNTŐ)
női 100 m hát (elődöntő)
férfi 50 m hát (elődöntő)
május 19., csütörtök:
előfutamok (11.00):
női 200 m mell: Sebestyén Dalma
férfi 100 m gyors: Takács Krisztián, Bohus Richárd, Holoda Péter, Kozma Dominik
női 100 m pillangó: Hosszú Katinka, Szilágyi Liliána, Verrasztó Evelyn
férfi 800 m gyors: Gyurta Gergely, Rasovszky Krisfóf, Kis Gergő
női 4x200 m gyorsváltó
elődöntők, döntők (19.00):
női 800 m gyors (DÖNTŐ)
női 200 m vegyes (DÖNTŐ)
férfi 100 m gyors (elődöntő)
női 100 m pillangó (elődöntő)
férfi 200 m mell (DÖNTŐ)
női 100 m hát (DÖNTŐ)
férfi 200 m pillangó (DÖNTŐ)
női 200 m mell (elődöntő)
férfi 50 m hát (DÖNTŐ)
női 4x200 m gyorsváltó (DÖNTŐ)
május 20., péntek:
előfutamok (11.00):
férfi 200 m hát: Balog Gábor, Földházi Dávid, Zámbó Balázs, Telegdy Ádám
női 200 m gyors: Késely Ajna, Verrastztó Evelyn
férfi 100 m pillangó: Cseh László, Pulai Bence, Kenderesi Tamás, Biczó Bence
női 50 m hát: György Réka
férfi 50 m mell: Financsek Gábor, Horváth Dávid
4x100 vegyes gyorsváltó
női 1500 m gyors: Kapás Boglárka, Juhász Adél, Risztov Éva
elődöntők, döntők (19.00):
férfi 800 m gyors (DÖNTŐ)
női 200 m gyors (elődöntő)
férfi 100 m pillangó (elődöntő)
női 200 m mell (DÖNTŐ)
férfi 100 m gyors (DÖNTŐ)
női 50 m hát (elődöntő)
férfi 200 m hát (elődöntő)
női 100 m pillangó (DÖNTŐ)
férfi 50 m mell (elődöntő)
4x100 m vegyes gyorsváltó
május 21., szombat:
előfutamok (11.00):
női 50 m mell: Sebestyén Dalma
férfi 50 m gyors: Takács Krisztián, Holoda Péter, Bohus Richárd
női 200 m pillangó: Szilágyi Liliána, Jakabos Zsuzsanna, Sebestyén Dalma
női 50 m gyors
4x200 m férfi gyorsváltó
elődöntők, döntők (19.00):
női 1500 m gyors (DÖNTŐ)
női 50 m mell (elődöntő)
férfi 100 m pillangó (DÖNTŐ)
női 200 m gyors (DÖNTŐ)
férfi 50 m gyors (elődöntő)
női 50 m hát (DÖNTŐ)
férfi 200 m hát (DÖNTŐ)
női 200 m pillangó (elődöntő)
férfi 50 m mell (DÖNTŐ)
női 50 m gyors (elődöntő)
4x200 m férfi gyorsváltó (DÖNTŐ)
május 22., vasárnap:
előfutamok (11.00):
női 400 m gyors: Kapás Boglárka, Késely Ajna, Juhász Adél, Risztov Éva
férfi 400 m vegyes: Verrasztó Dávid, Gyurta Gergely, Grátz Benjámin
4x100 m női vegyesváltó
4x100 m férfi vegyesváltó
elődöntők, döntők (19.00):
női 50 m gyors (DÖNTŐ)
férfi 50 m gyors (DÖNTŐ)
női 50 m mell (DÖNTŐ)
női 200 m pillangó (DÖNTŐ)
férfi 400 m vegyes (DÖNTŐ)
női 400 m gyors (DÖNTŐ)
4x100 m női vegyesváltó (DÖNTŐ)
4x100 m férfi vegyesváltó (DÖNTŐ)