Sírva nyilatkozott a versenye után Gyurta Gergely

GYURTA Gergely
Joszu, 2019. július 19. Gyurta Gergely a nyíltvízi úszók férfi 25 kilométeres versenyén a 18. vizes világbajnokságon a dél-koreai Joszuban 2019. július 19-én. MTI/Kovács Tamás
Gyurta Gergely és Rasovszky Kristóf is rosszul lett a vizes világbajnokságon, a nyíltvizi úszók 25 kilométeres távján. Rasovszky, aki 5 kilométeren világbajnok lett, feladta a versenyt, Gyurta viszont asztmarohama után is teljesítette a távot.

Gyurta Gergely az utolsó kör előtt még vezetett, amikor rosszul lett, és hihetetlen küzdelmek árárn, végül a 10. helyen ért célba. A verseny után érthetően nagyon csalódottan nyilatkozott az M4 Sportnak.

Rasovszky hányt, Gyurta rohamot kapott verseny közben

Nem szereztek érmet a magyarok a nyíltvízi úszók 25 kilométeres viadalán a Koreai Köztársaságban zajló világbajnokság pénteki napján. A nőknél Olasz Anna a 6., Sömenek Onon Kata a 8. helyen végzett, a férfiaknál Gyurta Gergely 10. lett, az 5 kilométer világbajnoka, Rasovszky Kristóf feladta a versenyt.