Babos győzelemmel kezdett a US Open selejtezőjében

US Open 2017 - Day 3 Horizontal
Babos Tímea
Bejutott az amerikai nyílt teniszbajnokság selejtezőjének második fordulójába Babos Tímea, miután az első körben három játszmában legyőzte ellenfelét, a japán Nara Kurumit.

A magabiztosan, 6:1-re nyert első szett után a második játszmában Babos kétszer, míg a rangsorban 181. japán riválisa egyszer vesztette el adogatását, így Nara egyenlített. A harmadik szettben Babos brékhátrányba került, ám fordítani tudott, és végül két óra játék után, 6:1, 4:6, 6:3-ra megnyerte a találkozót.

Babos Tímea túl az első fordulón Forrás: AFP/Eduardo Munoz Alvarez

Babos Tímea ellenfele a világranglista 152. helyén álló spanyol Lara Arruabarrena-Vecino lesz a második körben.

Stollár Fanny hétfőn, Bondár Anna kedden búcsúzott az év negyedik Grand Slam-viadalának kvalifikációjától.