Közel két évtized után újra magyar férfi érem taekwondo-Eb-n

Józsa Levente bronzérmet nyert a 63 kilósok között a Bariban zajló tekvondó Európa-bajnokságon.

A magyar szövetség honlapjának beszámolója szerint az élete második felnőtt versenyén szereplő 17 éves Józsa finn, német és olasz ellenfelet győzött le, majd az elődöntőben kikapott első helyen kiemelt horvát riválisától.

Galambos Bence válogatott edző, Józsa Levente és Patakfalvy Miklós, a Magyar Taekwondo Szövetség elnöke Forrás: Magyar Taekwondo Szövetség

A weboldal felidézte: magyar férfi versenyző legutóbb 19 évvel ezelőtt állhatott dobogóra felnőtt Eb-n, 2000-ben Salim József szintén bronzéremig jutott.