Társoldalunk:

Eb-bronzért játszik a női pólócsapat, folytatódik az NB I

2020.01.25. 08:41

Ma véget ér a budapesti női vízilabda-Európa-bajnokság, amelyen Bíró Attila együttese a bronzéremért ugrik medencébe Hollandia ellen. A magyar foci rajongóinak jó hír, hogy folytatódik az NB I, de a nemzetközi foci szerelmesei is találhatnak maguknak kiváló meccseket.

M4 Sport
13.45: Rövid pályás gyorskorcsolya, Európa-bajnokság, Debrecen
17.15: Vízilabda, Európa-bajnokság, Budapest, női helyosztó a 3. helyért, Magyarország-Hollandia
18.45: Vízilabda, Európa-bajnokság, Budapest, női döntő, Oroszország-Spanyolország

Duna World
14.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Ferencváros-Paks
16.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, MOL Fehérvár-Budapest Honvéd

Sport 1
15.15: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, középdöntő, FTC-CSM Bucuresti
18.15: Kézilabda, férfi Európa-bajnokság, helyosztó a 3. helyért, Norvégia-Szlovénia
23.00: Kosárlabda, NBA, alapszakasz, Utah Jazz-Dallas Mavericks

Sport 2
15.00: Lósport, Kincsem+
15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Frankfurt-RB Leipzig
18.30: Labdarúgás, német bajnokság, Bayern München-Schalke

Eurosport 1
11.25: Alpesi sí, világkupa, Kitzbühel, férfi lesiklás
13.00 és 14.45: Sílövészet, világkupa, Pokljuka, vegyes váltó
13.55: Északi összetett, világkupa, Oberstdorf, csapat
16.15: Síugrás, világkupa, Zakopane
19.55: Sznúker, European Masters, elődöntő

Eurosport 2
15.00: Sznúker, European Masters, elődöntő
22.30: Pályakerékpár, Berlin

Digisport 1
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, SPAL-Bologna
17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Fiorentina-Genoa
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Torino-Atalanta

Digisport 2
17.25: Labdarúgás, francia bajnokság, Marseille-Angers
19.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Monaco-Strasbourg

Digisport 3
19.55: Labdarúgás, francia bajnokság, St. Étienne-Nimes

Spíler 1
13.15: Labdarúgás, FA Kupa, Brentford-Leicester City
15.25: Labdarúgás, FA Kupa, Southampton-Tottenham Hotspur
17.55: Labdarúgás, FA Kupa, Hull-Chelsea

Spíler 2
12.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Espanyol-Athletic Bilbao
15.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Valencia-Barcelona
18.10: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Alavés-Villarreal
20.40: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Sevilla-Granada