Novak Djokovic továbbra is megállíthatatlan

Horizontal
Serbia's Novak Djokovic reacts after a point against Austria's Dominic Thiem during their men's singles final match on day fourteen of the Australian Open tennis tournament in Melbourne on February 2, 2020. (Photo by Greg Wood / AFP) / IMAGE RESTRICTED TO EDITORIAL USE - STRICTLY NO COMMERCIAL USE
A világelső Novak Djokovic gond nélkül lépett tovább a negyeddöntőbe a 2,8 millió dollár (849 millió forint) összdíjazású dubaji keménypályás férfi tenisztornán, ahol szerdán összesen négy játékot engedett ellenfelének, a német Philipp Kohlschreibernek.

Az első helyen kiemelt szerb sztárnak alig 59 percre volt szüksége a 6:3, 6:1-es győzelemhez. Djokovicnak ez volt idén sorozatban a 15. nyertes meccse.
A négy közé kerülésért a hetedikként rangsorolt orosz Karen Hacsanovval csap össze, aki a 16 között az osztrák Dennis Novakot verte két szettben.