A korábbi világelső amerikai teniszező, Serena Williams miami otthonában egy külön szobát tart fenn a trófeái számára. A négyszeres olimpiai bajnok a világ összes nagyobb tenisztornáján szerzett már díjakat.

A teniszező Serena Williams miami házában egy külön szobában tartja a legbecsesebb trófeáit - olvasható a TMZ oldalán. A sportoló a második helyezésért járó díjakat nem tartja különösen fontosnak:

- mondta el a teniszező. A szobában olyan neves Grand-Slam tenisztornákról kapott díjak sorakoznak fel,

mint Wimbledon, a US Open, az Australian Open, vagy a French Open.

Serena Williams rengeteg címet nyert pályafutása alatt Forrás: AFP/William West

Serena Williams elmondása szerint annyi díja van már, hogy azt sem tudja, hogy melyiket hol szerezte.

A sportoló pályafutása során 39 Grand-Slam tornát nyert. Egyesben 23-at, párosban pedig 14 címet nyert el.

Az amerikai teniszezőnek négy olimpiai aranyérme is van.