Óriási hiba történt az új dán teniszcsillag köszöntésekor

2021.03.08. 07:08

A nyolcaddöntőben Babos Tímeát legyőző dán Clara Tauson nyerte a 235 ezer dollár (70 millió forint) összdíjazású lyoni keménypályás női tenisztornát. A Reuters tweetjében is köszöntik az új teniszcsillagot, csak éppen azt nem sikerült elérni, hogy Tauson legyen a képen.

Ezt a Twitter-fiókot több mint 23 milló ember követi, nem lehet tehát azt mondani, hogy alegységprobléma lenne a hiba. Nézzük akkor a képet.

Ezen a képen nem az van, akinek lennie kelleneForrás: Twitter

A győztes nevét sikerült eltaláni, de a képen nem Tauson van, hanem Ons Jabeur, aki szintén teniszező, tunéziai, de semmi köze nincs Tauson vasárnapi győzelméhez.

A selejtezőből indult, 18 éves játékos a világranglista 139. helyezettjeként diadalmaskodott a vasárnapi döntőben, amelyben a nála kilenc hellyel előrébb rangsorolt svájci Viktorija Golubic volt az ellenfele.
Tauson először került döntőbe WTA-tornán, tehát pályafutása első sikerét ünnepelhette.