Fantasztikus: 43 másodperc alatt nyert játékot a tenisz botrányhőse Wimbledonban - videó

Nick Kyrgios tenisz Wimbledon
Australia's Nick Kyrgios celebrates breaking France's Ugo Humbert during their men's singles first round match on the second day of the 2021 Wimbledon Championships at The All England Tennis Club in Wimbledon, southwest London, on June 29, 2021. (Photo by Glyn KIRK / AFP) / RESTRICTED TO EDITORIAL USE
Amikor Nick Kyrgios a játékkal foglalkozik, akkor olyan dolgokra képes, mint a wimbledoni tenisztorna első fordulójában.

Az ausztrál teniszező 43 másodperc alatt, négy fanatasztikus szervával nyert játékot Ugo Humbert ellen, és mivel a döntő szettet is megnyerte 9-7-re, ezért készülhet a második fordulóra, ahol az olasz Gianluca Mager ellen lép pályára.

Ahogyan korábban már foglalkoztunk vele, Kyrgiosnak minden képessége meglenne ahhoz, hogy Grand Slam-győztes játékos legyen belőle. Még mindig csak 26 éves, úgyhogy csak remélni lehet, hogy egyszer tényleg összejön majd neki a siker, és a mentális dolgok is összeállnak nála.