Stollár Fannyék párosa kiesett a portorozi tenisztornán

TENNIS - US OPEN 2018 - WOMEN 2018 CHELEM GRAND GRAND SLAM NEW YORK CITY NEW-YORK OPEN SLAM SPORT TENNIS US US OPEN USA Women WTA
Stollár Fannynak a 2. fordulóban ért véget a houstoni tenisztorna
Stollár Fanny és Anna Danyilina párosa két játszmában kikapott pénteken a 235 ezer dollár (71,7 millió forint) összdíjazású portorozi keménypályás női tenisztornán.

A harmadik helyen kiemelt magyar, kazah duó a negyeddöntőben a Danka Kovinic, Renata Voracova montenegrói, cseh kettőssel találkozott, amely - a verseny honlapja alapján - 1 óra 34 perc alatt múlta felül Stollárékat.

Stollár Fannyék párosa kiesett a portorozi tenisztornán Forrás: DPPI/Rob Prange

A magyar játékos és társa nem adta olcsón a győzelmet, a kiegyenlített első szett után a második csak rövidítésben dőlt el, és a vesztes fél négy meccslabdát is hárítani tudott.

A találkozót eredetileg csütörtökre írták ki, de a folyamatos esőzések miatt elhalasztották.

Eredmény, páros, negyeddöntő:
Danka Kovinic, Renata Voracova (montenegrói, cseh)-Stollár Fanny, Anna Danyilina (magyar, kazah, 3.) 6:4, 7:6 (7-3