Nem sikerült a legjobb négy közé jutás a Mandula Petra, Patricia Wartusch kettősnek a francia nyílt teniszbajnokságon. A magyar, osztrák páros a negyeddöntőben óriási küzdelemben,három szettben vereséget szenvedett a 15. helyen kiemelt Fudzsivara, Szugijama duótól.

A döntő játszmában 5:4-es japán vezetésnél Manduláéknak három lehetőségük is volt az egyenlítésre, de nem tudtak élni a kínálkozó alkalommal.

Női páros, negyeddöntő:
Fudzsivara, Szugijama (japán, 15.) - Mandula, Wartusch (magyar, osztrák) 6:0, 2:6, 6:4

A rossz időjárás miatt csütörtökre halasztották a férfi egyes negyeddöntőket. A meg-megújuló esőzés miatt az Andre Agassi-Juan Carlos Ferrero találkozó kétszer is félbeszakadt.

A férfi egyes negyeddöntőinek csütörtöki programja:
Ferrero (spanyol, 11.) - Agassi (amerikai, 4.) 6:3, 1:0-nál félbeszakadt
Corretja (spanyol, 18.) - Pavel (román, 22.), kedden 7:6, 7:5, 4:5-nél sötétedés miatt félbeszakadt
Szafin (orosz, 2.) - Grosjean (francia, 10.)