Nem sikerült a bravúr a második helyen kiemelt Szávay Ágnes, Jasmin Wöhr kettősnek a 175 ezer dollár összdíjazású kolumbiai tenisztorna párosversenyének döntőjében: a magyar-német duó két játszmában kikapott az elsőként rangsorolt, jóval tapasztaltabb Gisela Dulko, Flavia Penetta argentin, olasz párostól.

A 17 éves magyar teniszező ezzel már háromszor játszott döntőt WTA-tornán párosban, de nyernie még nem sikerült.

Eredmény, páros, döntő:
Dulko, Penetta (argentin, olasz, 1.) - Szávay Ágnes, Jasmin Wöhr (magyar, német, 2.) 7:6 (7-1), 6:1

***

A belga Justine Henin-Hardenne sikerével fejeződött be az egymillió dollár összdíjazású dubaji női tenisztorna, miután a döntőben 1 óra 45 perc alatt, két játszmában legyőzte az orosz Marija Sarapovát.

Henin-Hardenne idei második, pályafutása 26. WTA-tornagyőzelmét szerezte meg egyesben.