A belgák sztárja és az orosz szurkolók is Eriksennek üzentek - képek

Forrás: Getty Images/2021 Anton Vaganov - Pool
1/32
A szentpétervári Kresztovszkij Stadionban tartották meg a Belgium - Oroszország mérkőzést.Forrás: Getty Images/2021 Anton Vaganov - Pool
8/32
Artem Dzyuba (balra) és Toby Alderweireld (jobbra)Forrás: Getty Images/Lars Baron
Forrás: AFP/Kirill Kudryavtsev
9/32
Orosz szurkolókForrás: AFP/Kirill Kudryavtsev
Forrás: AFP/Dmitri Lovetsky
10/32
Artem Dzyuba (balra) és a belga középpályás Leander Dendoncker (jobbra)Forrás: AFP/Dmitri Lovetsky
11/32
A 10. percben gólt lőttek a belgák. Romelu Lukaku vett le egy labdát lesgyanús helyzetben, majd 11 méterről kilőtte a bal alsó sarkot.Forrás: Getty Images/2021 Anton Vaganov - Pool
12/32
Anton Shunin, az orosz csapat kapusaForrás: Getty Images/2021 Anton Vaganov - Pool
13/32
Dries Mertens ésh Daler Kuzyaev küzd a labdáértForrás: Getty Images/2021 Anton Vaganov - Pool
14/32
A 25. percben a belga Timothy Castagne és az orosz Daler Kuzjajev fejelt össze.Forrás: Getty Images/2021 Anton Vaganov - Pool
15/32
A belga játékos feje vérzett, le is kellett cserélni. Thomas Meunier érkezett a helyére. Daler Kuzjajev sem tudta folytatni a játékot, Gyenyisz Cserisev érkezett a helyére.Forrás: Getty Images/Lars Baron
16/32
A 34. percben Thomas Meunier megszerezte a belga csapat 2. gólját.Forrás: Getty Images/Lars Baron
Forrás: Getty Images/2021 Dmitry Lovetsky - Pool
17/32
A belga csapat ünnepli Thomas Meunier gólját.Forrás: Getty Images/2021 Dmitry Lovetsky - Pool
18/32
Aleksandr Golovin, orosz játékosForrás: Getty Images/Lars Baron
19/32
Dedryck Boyata (balra) és Artem Dzyuba (jobbra)Forrás: Getty Images/Lars Baron
20/32
Antonio Mateu Lahoz bíró és Stanislav Cherchesov,az orosz csapat edzője.Forrás: Getty Images/Lars Baron
Forrás: Vladimir Gerdo/TASS/Getty Images
21/32
Lelkes orosz szurkoló a moszkvai szurkolói zónában.Forrás: Vladimir Gerdo/TASS/Getty Images
Forrás: AFP/Anton Vaganov
22/32
Az orosz középpályás Roman Zobnin a földön és a belga középpályás Yannick Ferreira-Carrasco a levegőben.Forrás: AFP/Anton Vaganov
23/32
Thibaut Courtois, a belgák kapusaForrás: Getty Images/2021 Anton Vaganov - Pool
Forrás: Getty Images/TASS/Alexander Demianchuk
24/32
Yannick Carrasco belga játékos (középen), Dmitry Barinov (balra), Roman Zobnin (2. jobbra) és Andrei Semyonov (jobbra) küzd a labda megszerzéséért.Forrás: Getty Images/TASS/Alexander Demianchuk
25/32
Az oroszok támadója, Artem Dzyuba a földön.Forrás: AFP/Anton Vaganov
26/32
Stanislav Cherchesov, az orosz csapat edzője a pálya szélén.Forrás: AFP/Dmitri Lovetsky
27/32
A 72. percben a Real Madrid támadója, Eden Hazard (jobbra) is pályára lépett, Dries Mertenst váltotta.Forrás: AFP/Anton Vaganov
Forrás: Sputnik via AFP/Vladimir Astapkovich
28/32
Anton Shunin orosz kapus és a 3. belga gól pillanataForrás: Sputnik via AFP/Vladimir Astapkovich
Forrás: Getty Images/2021 Evgenia Novozhenina - Pool
29/32
Lukaku szerezte meg csapatának a 3. gólt, ezzel ő lett az Eb első duplázójaForrás: Getty Images/2021 Evgenia Novozhenina - Pool
30/32
Ezzel véget is ért a mérkőzés. Ünnepelnek a belgák. Belgium -Oroszország: 3-0Forrás: Getty Images/Lars Baron
31/32
Lukaku az első gólja után a kamerába üzent klubtársának, Christian Eriksennek. Azt mondta: "Chris, Szeretlek"Forrás: AFP/Anton Vaganov