Német szurkolók érkeznek a müncheni Allianz ArenábaForrás: Getty Images/Matthias Hangst
Magyar drukkerek a stadionbanForrás: Getty Images/Christof Stache
Forrás: UEFA via Getty Images/Sebastian Widmann
Szalai Ádám (k), Schäfer András (b) és Szalai Attila melegítForrás: UEFA via Getty Images/Sebastian Widmann
4/35
A német válogatott bemelegítéseForrás: Getty Images/Matthias Hangst
Forrás: Getty Images/Kai Pfaffenbach
5/35
Az első félidőt szakadó esőben játszották a csapatokForrás: Getty Images/Kai Pfaffenbach
6/35
Gulácsi Péter a mérkőzés előtti bemelegítésenForrás: Getty Images/Christof Stache
7/35
A müncheni Allianz ArenaForrás: Getty Images/Matthias Hangst
Forrás: UEFA via Getty Images/Alex Grimm
8/35
A magyar válogatott a himnusz alattForrás: UEFA via Getty Images/Alex Grimm
9/35
Marco Rossi is énekelte a magyar himnusztForrás: UEFA via Getty Images/Alex Grimm
13/35
A tizenegyedik percben Sallai Roland tekerte be a labdát a kapu elé, ahol Szalai Ádám remekül helyezkedett és pazar gólt fejeltForrás: Getty Images/Matthias Hangst
Forrás: Getty Images/Alexander Hassenstein
14/35
A magyar válogatott szurkolóival ünnepelForrás: Getty Images/Alexander Hassenstein
15/35
Szalai Ádámot borították felForrás: Getty Images/Christof Stache
Forrás: Getty Images/Soccrates Images B.V./Laurens Lindhout
16/35
Botka Endre szereli Ilkay GündogantForrás: Getty Images/Soccrates Images B.V./Laurens Lindhout
17/35
Kleinheisler László (j) és Leroy Sane küzd a labdáértForrás: UEFA via Getty Images/Alex Grimm
Forrás: DeFodi Images via Getty Images/Harry Langer
18/35
Gulácsi Péter hatalmas védéseket mutatott beForrás: DeFodi Images via Getty Images/Harry Langer
19/35
Az időjárás nem volt a legkedvezőbbForrás: Getty Images/Alexander Hassenstein
Forrás: Getty Images/Alex Pantling
20/35
A kijelzőn a félidei eredmény láthatóForrás: Getty Images/Alex Pantling
21/35
Schäfer András (j) és Leroy Sane küzdenek egymássalForrás: Getty Images/Markus Gilliar
22/35
A magyar szurkolók ismét kitettek magukértForrás: DeFodi Images via Getty Images/Harry Langer
23/35
Joachim Löw bosszús az első félidőben mutatott német teljesítmény utánForrás: Getty Images/Matthias Hangst
24/35
Sallai Roland (b) mellett Antonio Rüdiger próbálkozik labdaszerzésselForrás: Getty Images/Kai Pfaffenbach
25/35
A hatvanhatodik percben Kai Havertz fejelte be a labdát a kapuba, közvetlen közelrőlForrás: Getty Images/Alexander Hassenstein
26/35
A német válogatott nem ünnepelhetett sokáigForrás: Getty Images/Soccrates Images B.V./Laurens Lindhout
27/35
A hatvannyolcadik percben Schäfer András, a középkezdés után Szalai Ádámtól kapott egy indítást, majd fejelte el Neuer mellett a labdátForrás: UEFA via Getty Images/Alex Grimm
28/35
Elképesztő gól, elképesztő örömForrás: UEFA via Getty Images/Sebastian Widmann
29/35
A nyolcvannegyedik percben Leon Goretzka révén, a németek ismét egyenlíteni tudtakForrás: Getty Images/Markus Gilliar
30/35
Leon Goretzka és a német válogatott örömeForrás: Getty Images/Christof Stache
31/35
Erre a gólra azonban nem tudtunk válaszolni, így az állás 2-2 maradtForrás: Getty Images/Christof Stache
32/35
Toni Kroos ünnepel, egy nagyon nehéz mérkőzés végénForrás: UEFA via Getty Images/Alex Grimm
33/35
Nagyon szép teljesítmény a német válogatott ellenForrás: Getty Images/Matthias Hangst