Képeken a spanyolok ötgólos győzelme Szlovákia ellen

1/28
Készül a szlovák drukkerek szelfije, a Sevillában található Estadio de La Cartuja stadionbanForrás: Getty Images/David Ramos
Forrás: Getty Images/Jose Manuel Vidal
2/28
Hazai pályán, minden bizonnyal a spanyol szurkolók lesznek többségbenForrás: Getty Images/Jose Manuel Vidal
8/28
Lukas Haraslin (k) harcol Pedri és Jordi Alba közöttForrás: Getty Images/Jose Manuel Vidal
9/28
A tizedik perc környékén Koke kapott egyet Jakub Hromadától, amiért büntetőt lőhetett SpanyolországForrás: Getty Images/David Ramos
10/28
Martin Dubravka védte Alvaro Morata tizenegyesét, így az állás maradt 0-0Forrás: Getty Images/Julio Munoz
11/28
Sergio Busquets (b) küzd Juraj Kucka mellettForrás: Getty Images/David Ramos
12/28
Luis Enrique, Spanyolország vezetőedzője kéri a közönség segítségét a gólszerzéshezForrás: UEFA via Getty Images/Fran Santiago
13/28
Juraj Kucka (b2) próbálja megtartani a labdát Sergio Busquets és Alvaro Morata közöttForrás: Getty Images/Jose Manuel Vidal
14/28
A harmincadik percben Sarabia lövése a kapufáról felpördült, majd a menteni igyekvő Dubravka a saját kapujába ütötte a labdát, így szlovák öngóllal szerzett vezetést SpanyolországForrás: Getty Images/Jose Manuel Vidal
15/28
Spanyol örömForrás: Getty Images/Julio Munoz
16/28
Az első félidő hosszabbításában Aymeric Laporte egy beadást ívelt fejjel a hosszú sarokba, növelve a spanyolok előnyétForrás: Getty Images/David Ramos
17/28
Aymeric Laporte és Koke örömeForrás: Getty Images/David Ramos
18/28
Marek Hamsik (k) Sergio Busquets elől szerzi meg a labdátForrás: Getty Images/Jose Manuel Vidal
19/28
Lukas Haraslin (b2) mellett ad be egy labdát Jordi AlbaForrás: Getty Images/Jose Manuel Vidal
20/28
Az ötvenhatodik percben Jordi Alba lapos beadása találta meg Pablo Sarabiát öt méteren, aki nem hibázottForrás: Getty Images/David Ramos
21/28
Pablo Sarabia ünnepli a spanyolok harmadik góljátForrás: Getty Images/Julio Munoz
22/28
A hatvanhetedik percben Ferran Torres góljával növelte előnyét Spanyolország. A fiatal futballista sarokkal lőtte a kapuba Sarabia beadásátForrás: Getty Images/Julio Munoz
23/28
Ferran Torres öröme, első labdaérintéséből gólt szerzettForrás: Getty Images/Jose Manuel Vidal
24/28
Négy perccel később, Pau Torres is első labdaérintéséből segített be egy labdát a szlovák kapuba. A gólt viszont Kucka öngóljának adták meg. Ezzel 5-0 a spanyoloknakForrás: UEFA via Getty Images/Fran Santiago
25/28
Pau Torres (k) örül az újabb spanyol gólnakForrás: UEFA via Getty Images/Fran Santiago
26/28
A játékosok gratulálnak egymásnak a lefújást követőenForrás: Getty Images/Jose Manuel Vidal
Forrás: AFP/Julio Munoz
27/28
Stefan Tarkovic (b) és Luis Enrique gratulál egymásnakForrás: AFP/Julio Munoz
Forrás: AFP/Javier Soriano
28/28
A spanyol válogatott köszöni meg a szurkolás. Győzelmükkel másodikként jutnak tovább csoportjukbólForrás: AFP/Javier Soriano