Gúnyt űzött Lukakuból a horvátok sztárjátékosa

Croatia v Belgium - FIFA World Cup Qatar 2022 Al Rayyan,Belgium,Croatia,FIFA World Cup Qatar 2022,Qatar Horizontal
Lukaku minden helyzetet kihagyott
Ivan Rakitic, a horvát válogatott egykori sztárjátékosa nem bírta ki, hogy a horvát-belga (0-0) meccs után ne froclizza kicsit Romelu Lukakut, aki minden helyzetét kihagyta a meccsen.

Lukaku a félidőben állt be csereként, volt legalább három ziccere, de egyből sem tudott gólt szerezni. A meccs érdekessége az volt, hogy akár egy 1-0-s sikerrel is továbbjutotta volna a belgák, és akkor a 2018-as ezüstérmes horvátok utazhattak volna haza.

A válogatottól már visszavonult Rakitic, aki 2020-ig 106 alaklommal szerepelt a válogatottban, a lefújás után jelentekezett be a közösségi oldalán.

"Ez az, Lukaku! Fizessünk neki egy hónapos nyaralást Splitben!" - mondta Rakitic.

A többiek ennél jóval barátságosabbak voltak, korábbi csapattársa, Ivan Perisic például percekig vigasztalta Lukakut a lefújás után.