Óriási holland öröm: szexi szurkolók a lelátón, varázslatos gólok és továbbjutás a pályán - galéria

Forrás: AFP/Raul Arboleda
1/29
A 2022-es katari világbajnokság első nyolcaddöntője, a Hollandia–USA mérkőzés előttForrás: AFP/Raul Arboleda
Forrás: AFP/Anne-Christine Poujoulat
2/29
Amerikai szurkolókból nem volt hiány a lelátónForrás: AFP/Anne-Christine Poujoulat
Forrás: AFP/Alberto Pizzoli
3/29
A holland védő, Jurrien Timber rúgja el a labdátForrás: AFP/Alberto Pizzoli
Forrás: Getty Images/2022 Getty Images/Richard Heathcote
4/29
A 3. perc hozta meg az első helyzetet: Christian Pulisic kapott egy labdát, ő maga is meglepődött, hogy nincsen lesen, a bal alsóba tartó lövését azonban Andries Noppert lábbal védeni tudtaForrás: Getty Images/2022 Getty Images/Richard Heathcote
5/29
Cody Gakpo és Antonee Robinson küzd a labdáértForrás: AFP/Anne-Christine Poujoulat
Forrás: AFP/Jewel Samad
6/29
Amerika Kapitány is szurkolt az Egyesült Államok csapatánakForrás: AFP/Jewel Samad
Forrás: ANP via Getty Images/ANP/Anp
7/29
Egy csinos holland szurkoló a lelátónForrás: ANP via Getty Images/ANP/Anp
Forrás: Getty Images/Getty Images/Julian Finney
8/29
A 10. percben Denzel Dumfries kapott indítást a jobb szélen, középre lőtte vissza a labdát, a mélységből érkező Memphis Depay pedig 14 méterről kilőtte a jobb sarkot. 1-0Forrás: Getty Images/Getty Images/Julian Finney
Forrás: AFP/Giuseppe Cacace
9/29
Memphis Depay ünnepli a góljátForrás: AFP/Giuseppe Cacace
Forrás: Getty Images/Richard Heathcote/Getty Images/Richard Heathcote
10/29
Az amerikai csapat szomorkodik az első holland gól utánForrás: Getty Images/Richard Heathcote/Getty Images/Richard Heathcote
11/29
Denzel Dumfries bombázza el a labdátForrás: AFP/Anne-Christine Poujoulat
Forrás: Getty Images/2022 Getty Images/Clive Brunskill
12/29
Jesus Ferreira rúgja el a labdát Nathan Aké mellettForrás: Getty Images/2022 Getty Images/Clive Brunskill
Forrás: Getty Images/2022 Getty Images/Elsa
13/29
Gregg Berhalter, az amerikai szövetségi kapitányForrás: Getty Images/2022 Getty Images/Elsa
14/29
A hollandok meglövik szinte ugyanazt a gólt, mint a meccs elején. Megint Dumfries kapott labdát a jobb szélen, keményen középre lőtte a labdát, a lendületből érkező Daley Blind pedig 11 méterről a jobb alsó sarokba lőtt. 2-0Forrás: AFP/Anne-Christine Poujoulat
Forrás: AFP/Adrian Dennis
15/29
A holland csapat ünnepli a második góltForrás: AFP/Adrian Dennis
16/29
A holland Steven Bergwijn és Tim ReamForrás: AFP/Jewel Samad
17/29
Marten de Roon és az amerikai Yunus Musah fejes párharcaForrás: AFP/Anne-Christine Poujoulat
Forrás: Getty Images/2022 Getty Images/Catherine Ivill
18/29
Tim Ream kerül helyzetbe a holland kapunálForrás: Getty Images/2022 Getty Images/Catherine Ivill
19/29
Weston McKennie dühös a kimaradt helyzet miattForrás: AFP/Raul Arboleda
20/29
Cody Gakpo szedi le mellel a labdátForrás: AFP/Jewel Samad
21/29
Denzel Dumfries és Antonee Robinson a földön egy ütközést követőenForrás: AFP/Alberto Pizzoli
22/29
Teun Koopmeiners kap sárga lapotForrás: AFP/Giuseppe Cacace
23/29
Az amerikai kapusnak kell tortázni, hogy a léc fölé tolja a labdátForrás: AFP/Raul Arboleda
24/29
A 76. percben szépítettek az amerikaiak. Christian Pulisic ment el a jobb szélen, a középre adott labdájába Haji Wright furcsa mozdulattal ért bele, ám az nagy ívben bepörgött a jobb sarokba. 2-1Forrás: Getty Images/2022 Getty Images/Clive Brunskill
Forrás: Getty Images/2022 Getty Images/Dan Mullan
25/29
A 81. percben jött a gyors válasz. Gurigáztak a hollandok az amerikai kapu előtt, Daley Blind észrevette, hogy a hosszún érkező Denzel Dumfriest senki nem fogja, egy remek beadással helyzetbe hozta a felfutó jobbhátvédet, aki öt méterről a kapu jobb oldalába belsőzött. 3-1Forrás: Getty Images/2022 Getty Images/Dan Mullan