Duzzogó Ronaldo, portugál bombázók a pályán és a lelátón - galéria

Forrás: Getty Images/2022 Richard Sellers/Richard Sellers
Csinos portugál szurkolók pózolnak a kamerának a lelátónForrás: Getty Images/2022 Richard Sellers/Richard Sellers
Forrás: Getty Images/2022 Getty Images/Buda Mendes
2/36
Egy igazi fanatikus jelmezbe öltözött svájci szurkolóForrás: Getty Images/2022 Getty Images/Buda Mendes
Forrás: Getty Images/Justin Setterfield/Justin Setterfield
3/36
Fantasztikus hangulatot teremtettek a portugál szurkolók már a meccs előtt isForrás: Getty Images/Justin Setterfield/Justin Setterfield
4/36
Egy csinos portugál szurkoló legyezővel a kezébenForrás: Getty Images/2022 Richard Sellers/Richard Sellers
Forrás: Getty Images/2022 Getty Images/Lars Baron
5/36
A kezdőből kiderült Cristiano Ronaldo unott arccal ül a kispadon Joao Mario mellettForrás: Getty Images/2022 Getty Images/Lars Baron
Forrás: AFP/Fabrice Coffrini
6/36
Ruben Dias könyökölte torkon Embolót, de a portugál védő megúszta a lapot. A svájci támadót ápolják a pálya szélénForrás: AFP/Fabrice Coffrini
Forrás: AFP/Anne-Christine Poujoulat
7/36
Bruno Fernandes és Rodriguez harcol a labdáértForrás: AFP/Anne-Christine Poujoulat
Forrás: Getty Images/2022 Chris Brunskill/Fantasista/Chris Brunskill/Fantasista
8/36
Portugál szurkolók üzentek RonaldónakForrás: Getty Images/2022 Chris Brunskill/Fantasista/Chris Brunskill/Fantasista
Forrás: Anadolu Agency via AFP/2022 Anadolu Agency/Evrim Aydin
9/36
Egy dekoratív portugál szépség figyeli az eredményjelzőtForrás: Anadolu Agency via AFP/2022 Anadolu Agency/Evrim Aydin
Forrás: Getty Images/2022 Marc Atkins/Marc Atkins
10/36
A Ronaldo helyén kezdő Goncalo Ramos hatalmas góllal szerzett vezetést Portugáliának a 17. percbenForrás: Getty Images/2022 Marc Atkins/Marc Atkins
11/36
Goncalo Ramos és a portugál csapat ünnepelForrás: Getty Images/Justin Setterfield/Justin Setterfield
Forrás: The Yomiuri Shimbun via AFP/Yomiuri/Ken Satomi
12/36
Hatalmas örömünnep a szurkolóknál a lelátónForrás: The Yomiuri Shimbun via AFP/Yomiuri/Ken Satomi
13/36
Xherdan Shaqirinek nem sok lehetősége volt a meccsen Dias mellettForrás: AFP/Fabrice Coffrini
14/36
A várakozásoknak megfelelően Portugália játszott fölényben az egész meccsenForrás: AFP/Fabrice Coffrini
15/36
A 33. percben Bruno Fernandes szöglete után Pepe öt méterről fejelt védhetetlenül a kapuba. 2-0Forrás: Getty Images/2022 Getty Images/Lars Baron
16/36
Pepe lett a világbajnokság történetének legidősebb játékosa, aki gólt lőtt az egyenes kieséses szakaszbanForrás: Getty Images/Justin Setterfield/Justin Setterfield
Forrás: AFP/Paul Ellis
17/36
Ronaldo és a portugál cserék öröme a kispadrólForrás: AFP/Paul Ellis
18/36
Joao Felix tarthatatlan volt a meccsenForrás: Anadolu Agency via AFP/2022 Anadolu Agency/Evrim Aydin
Forrás: Getty Images/2022 Getty Images/Michael Steele
19/36
Az 50. percben ismét Goncalo Ramos volt a gólszerző, a Benfica sztárja három találatig jutottForrás: Getty Images/2022 Getty Images/Michael Steele
20/36
A három gólt szerző Goncalo Ramos gyakorlatilag egymaga kivégezte SvájcotForrás: Getty Images/2022 Getty Images/Michael Steele
21/36
A második félidőben az egész stadion Cristiano Ronaldo nevét skandáltaForrás: Getty Images/Justin Setterfield/Justin Setterfield
Forrás: AFP/Giuseppe Cacace
22/36
Az 55. percben Ramos passza után Guerreiro lőtt az ötös bal sarka elől a léc alá nagy erővel. 4-0Forrás: AFP/Giuseppe Cacace
23/36
Raphael Guerreiro ünnepli a góljátForrás: Getty Images/2022 Getty Images/Buda Mendes
Forrás: Getty Images/2022 Eurasia Sport Images/Eurasia Sport Images
24/36
Granit Xhaka döbbent tekintettel áll a pályánForrás: Getty Images/2022 Eurasia Sport Images/Eurasia Sport Images
Forrás: Getty Images/2022 Getty Images/Nc - Baron
25/36
A svájci csapat becsületgólját Manuel Akanji szerezte a második félidőbenForrás: Getty Images/2022 Getty Images/Nc - Baron
26/36
A 66. percben Joao Félix passza után Goncalo Ramos a jobb alsóba lőtt. 5-1Forrás: Getty Images/2022 Getty Images/Michael Steele
27/36
Goncalo Ramos ünnepli a mesterhármasátForrás: Getty Images/2022 Getty Images/Buda Mendes
Forrás: Getty Images/2022 Getty Images/Robert Cianflone
28/36
A 72. percben Pepét váltotta RonaldoForrás: Getty Images/2022 Getty Images/Robert Cianflone
29/36
Ronaldo párja, Georgina Rodriguez is a helyszínen nézte a portugálok meccsétForrás: Getty Images/2022 Getty Images/Lars Baron
30/36
A hajrában Ronaldo hiába lőtt a kapuba, már lesen volt, így érvénytelenítették a találatotForrás: Getty Images/2022 Getty Images/Michael Steele
31/36
Ronaldónak nem igazán ment a játék, de a portugálok nélküle is gálázva nyertekForrás: Getty Images/2022 Getty Images/Buda Mendes
Forrás: Getty Images/Getty Images/Alex Pangling
32/36
A ráadás perceiben Rafael Leao állította be a 6-1-es végeredményt egy gyönyörű góllalForrás: Getty Images/Getty Images/Alex Pangling
33/36
Rafael Leao és a portugál csapat ünnepelForrás: Getty Images/2022 Markus Gilliar - GES Sportfoto/Markus Gilliar - Ges Sportfoto
Forrás: AFP/Jewel Samad
34/36
Extázisban a portugál szurkolólányForrás: AFP/Jewel Samad
35/36
Csinos portugál szurkolólánynak is tetszett a meccsForrás: Anadolu Agency via AFP/2022 Anadolu Agency/Evrim Aydin