Óriási meglepetésre a Fulham 3-1-re diadalmaskodott a Manchester United vendégeként az angol labdarúgó Premiership 10. fordulójában. A Chelsea a Manchester Cityt, a Livepool a Leeds Unitedet verte.

A londoniak már a 3. percben vezetést szereztek Lee Clark találatával, s hiába egyenlített közvetlenül a szünet előtt az uruguayi Diego Forlán, a második félidőben Steed Malbranque góljára már nem érkezett válasz, sőt még Inamoto Junicsi is betalált.

A vendégek élvonalbeli visszatérésük óta ötödször találkoztak Sir Alex Ferguson csapatával, s ugyan korábban egyszer sem nyertek, a tavaszi idegenbeli 0-3 kivételével mindig megszorították ellenfelüket (kétszer 2-3, majd 1-1).

A MU utoljára 2002. szeptember 11-én kapott ki az Old Traffordon játszott bajnokin, akkor 1-0-ra a Boltontól.

Szenzációs volt a Wolverhampton Wanderers és a Leicester City összecsapása is, a vendégek 35 perc után 3-0-ra vezettek, mégis a hazaiak nyertek 4-3-ra.