Megszakadt a skót labdarúgó-bajnokságban szereplő Livingston kilenc mérkőzés óta tartó nyeretlenségi sorozata, a három magyar labdarúgót, Horváth Ferencet, Vincze Gábort és Kriston Attilát is soraiban tudó sereghajtó a Premier League 27. fordulójában 3-1-re nyert a Kilmarnock ellen.

Johnston révén ugyan a 13. percben a vendégek szereztek vezetést, ám a félidő közepén a Fehérvárról érkező egykori válogatott csatár, Horváth egyenlített.

A második játékrészben a hazai együttes hatalmas rohamokat indított, ennek eredményeképpen a 64. percben McNamee vezetést is szerzett, a győzelmet pedig a 17 éves cserecsatár, Snodgrass a 83. percben biztosította be.

A magyarok közül ezúttal Kriston nem jutott játéklehetőséghez, Horváth 84 percet töltött a pályán, Vincze viszont végigjátszotta a mérkőzést.