A Bogdán Ádámmal a kapuban felálló, kiesés ellen küzdő Bolton kétgólos vereséget szenvedett az éllovas Manchester City otthonában az angol labdarúgó-bajnokság 27. fordulójában.

A magyar válogatott kapus több bravúros védést is bemutatott, így nagy szerepe volt abban, hogy nem lett nagyobb arányú a vendégek veresége.

Roberto Mancini csapatának alakulatának ez volt sorozatban a 19. győzelme hazai pályán, ezzel pedig beállította a városi rivális Manchester United PL-rekordját.

Buzsáky Ákos szintén végigjátszotta a 90 percet a Queens Park Rangersben, és gólpasszt adott az Everton ellen 1-1-re végződött hazai találkozón.

Buzsáky szép szabadrúgását kivédték (0:43), majd a gólpassza után, a végén egy kapufát is lőtt:

A Chelsea meglepetésre nem bírt a West Bromwich Albionnal, így hátrányba került az Arsenallal szemben a negyedik helyért folyó harcban. A hazaiaknál Gera Zoltán sérült, míg a kapus Fülöp Márton szokás szerint a kispadról nézte végig a mérkőzést.