Messi szabadrúgásával menekült meg a Barca - videó

Horizontal
Barcelona's Argentinian forward Lionel Messi scores a goal during the Spanish Copa del Rey (King's Cup) round of 16 second leg football match FC Barcelona vs Athletic Club de Bilbao at the Camp Nou stadium in Barcelona on January 11, 2017. / AFP PHOTO / LLUIS GENE
A Barcelona hazai pályán 3-1-re verte az Athletic Bilbaót a Spanyol Kupában, így 3-2-es összesítéssel bejutott a legjobb nyolc közé.

A Barcelona egygólos hátrányból kezdte a visszavágót, és a Cillessen – S. Roberto, Piqué, Umtiti, Alba – Rafinha, Busquets – Iniesta – Messi, L. Suárez, Neymar kezdőcsapat azt mutatta, hogy a továbbjutás a célja.

Suárez 120. Barca-meccsén 100. góljával a hazaiak előbb kiegyenlítették az összesített állást, majd Neymar büntetőjével már a katalánoknál volt az előny.

Ez volt az MSN támadótrió 301. gólja.

Saborit a második félidő elején szépített, így 2-2 volt az összetett állása, a Bilbao állt továbbjutásra idegenben lőtt góllal, ám Messi a 78. percben egy szabadrúgással eldöntötte a továbbjutást.