Bajnokok Ligája, negyeddöntő, visszavágó:
Valencia: Canizares - Réveillere, Ayala, Marchena, Carboni (Aurélio, 80.) - Angulo, Baraja, Vicente - Aimar (Mista, 84.) - Sánchez, Carew (Rufete, 73.).
Internazionale: Toldo - Cordoba, Gamarra, Materazzi, Pasquale (Adani, 46.) - J. Zanetti, C. Zanetti, Di Biagio (Okan, 75.), Dalmat - Crespo, Vieri (Recoba, 32.).
gól: Aimar (7.), Baraja (51.), illetve Vieri (5.)
sárga lap: Baraja (32.), Angulo (38.), Marchena (81.), illetve Vieri (14.), Pasquale (26.), Toldo (38.), Di Biagio (65.), C. Zanetti (78.)
Továbbjutott: Az Inter, 2-2-vel, idegenben lőtt góllal.

Út a BL-döntőig/sport/focivilag/bl/20030324uta.htmlRaúl nem játszik a Manchester ellen/sport/focivilag/bl/20030421rault.htmlKi lesz a BL-győztes?http://forum.origo.hu/forum?act=show&fid=7183SMS-ben a BL-ről/o-mobil/hirek/20021206smsben.html

Hamar vezetéshez jutott az Inter Valenciában: az 5. percben Ayala elnézett egy indítást, így a hazai lestakika nem jött be, a labda pedig Vierihez került. A milánói meccs egyetlen góljának a szerzője elsőre Canizaresbe lőtt, másodjára viszont nem hibázott (0-1). A gyors Inter-gól azt jelenti, hogy a Valenciának hármat kell lőnie a továbbjutáshoz.

Jött is a szupergyors válasz, mindössze két perccel később: Carew gyönyörűen fordult le Cordobáról, Aimarhoz továbbított, az argentin játékmester pedig elvitte a labdát Gamarra mellett, és kissé éles szögből, laposan lőtt védhetetlenül Toldo kapujába (1-1).

Játék

Mutasd meg, mit tudsz! Legyen a tiéd a legjobb csapat!

A második játékrész elején sokat támadott a hazai csapat, aminek meg is lett az eredménye: az 51. percben Aimar szögletét Baraja fejelte Toldo kapujába (2-1). Az eredmény azonban már nem változott, ami azt jelenti, hogy idegenben lőtt több góljával az Inter jutott be elsőként a Bajnokok Ligája elődöntőjébe (május 7., 13.), ahol az ellenfele a Milan vagy az Ajax lesz.